Čím vás vůz Peugeot 508 překvapí?

Interiér automobilu Peugeot 508

V interiéru automobilu Peugeot 508 vás uchvátí detailní zpracování zdířky pro zasunutí klíčku. Pokud si koupíte Peugeot 508 v náročnější výbavě, tak se provádí startování i tlačítkem. Výkup aut radí, že Peugeot 508 nyní můžete zakoupit až o 90 000 Kč levněji. Nyní je Peugeot 508 ještě levnější než Ford Focus.

Konkurenčně nejnižší cena automobilu Peugeot 508

Výkup vozidel však předpokládá, že tato akce nebude trvat dlouho. Cena automobilu Peugeot 508 je nyní na báječných 480 000 Kč. 3 roky ojetý automobil však můžete koupit až o polovinu levněji. Proto si musíte dobře rozmyslet, která cenová varianta je pro vás výhodnější.

Čím vás vůz Peugeot 508 překvapí?

V interiéru vás také uchvátí grafika displeje. Různé údaje od sebe velice rychlo odlišíte, jelikož mají vždy jinou barvu i tvar. Při pohledu na display vám tak bude ihned jasná rychlost, otáčky, tempomat, omezovač rychlosti atd. Peugeot 508 má odlehčená alu kola, která prospívají tiché jízdě.

Tichá jízda v autu Peugeot 508

V kabině vozu Peugeot 508 vás jistě nadchne komfort a ticho. Kabina je báječně odhlučněná, a proto se v automobilu Peugeot 508 budete cítit velmi příjemně. Automobil Peugeot 508 je celý dobře odhlučněný od motoru až k podvozku. K tiché jízdě vozu Peugeot 508 také přispívají pneumatiky. Při výměně pneumatik proto musíte vybírat kvalitní pneumatiky.Comments are closed.