Jak získat Opel Insignia levněji?

Změny u automobilu Opel Insignia

Motor automobilu Opel Insignia již netvoří dvoulitr, ale čtyřlitr. Automobil střední třídy Opel Insignia tak odboural tento fakt a stanovil vyšší laťku pro konkurenci. Motor automobilu Opel Insignia tvoří přeplňovaná jednotka 1,6 Turbo s výkonem 132 kW. Výkup aut zjistil cenu tohoto automobilu, která činí 550 000 Kč.

Jak získat Opel Insignia levněji?

Výkup vozidel však radí, že za 3 roky provozu automobilu klesá cena až o polovinu. I když má automobil Opel Insignia silný motor, tak od něj nečekejte sportovní jízdu. Opel Insignia totiž váží 1,6 tuny což vám neumožní sportovní jízdu s lepší manévrovatelností či akcelerací.

Sportovní verze automobilu Opel Insignia

Pokud si chcete užít sportovnější jízdu, tak má pro vás Opel připravené silnější verze s OPC. Jízda s tímto automobilem je velice rychlá a svižná. Motor automobilu zabírá už nad volnoběhem. Velice dobrá jsou i alu kola použitá na automobilu Opel Insignia.

Výhody automobilu Opel Insignia

Zrychlení z 0 kilometrů za hodinu na 100 kilometrů za hodinu zvládne Opel Insignia za 8 vteřin. Opel Insignia je spolehlivým automobilem pro každodenní používání. Na plynu nemusíte stát nijak agresivněji. K dobru vám také bude tempomat a omezovač rychlosti. Výhodné jsou i pneumatiky, které snižují spotřebu automobilu.

Sdílet článekComments are closed.