Leasing automobilu formou operativního leasingu

Sháníte ke svému podnikání nový automobil, ale nemáte na něj dostatek vlastních finančních prostředků? I přes to můžete využívat ne jeden nový vůz. K těmto účelům slouží leasing automobilů, pro vás ideálně operativní leasing. V tomto případě nepotřebujete žádnou akontaci a můžete užívat automobil z vozového parku leasingové společnosti za měsíční splátky.

Operativní leasing představuje dlouhodobý pronájem automobilu. Nepodstupujete žádná rizika spojená s financování a provozem vozidla. Navíc vám tento leasing umožňuje průběžnou obnovu vozidel bez potřeby vlastního kapitálu. Na rozdíl od finančního leasingu splácíte pouze reálnou část ceny automobilu, rozdíl mezi pořizovací a zůstatkovou hodnotou automobilu. Do splátky je započítáván i počet km, který s vozem najedete. Celou výši měsíční splátky je však možné daňově odečíst v plné výši. U operativního leasingu zůstává vozidlo majetkem leasingové společnosti i po skončení smlouvy, jak tomu není v případě finančního leasingu. Vy se však nemusíte o nic starat, ale pouze jezdit.

Právě pro živnostníky a společnosti s více automobily je tento typ leasingu zpravidla nejvýhodnější. Především kvůli možnosti dávat do daňových odpisů celou splátku, velkoodběratelským slevám, které leasingové společnosti poskytují a to, že není potřeba žádné akontace.

Plný servis operativního leasingu můžete využít u společnosti Hertz Lease. Nabízí právě operativní leasing automobilu za velmi výhodné ceny v té nejvyšší kvalitě. K dispozici vám bude kvalitně vybavený vozový park včetně servisu a dalších doprovodných služeb. Na internetových stránkách společnosti můžete využít online kalkulačku a nechat si zaslat kalkulaci operativního leasingu při využití daného vozidla.Comments are closed.