LPG přestavby

Chcete ušetřit náklady za benzín? Jezdit ekologicky a vypouštět méně zplodin do ovzduší? Chovat se šetrněji k motoru? Nechte si přestavět pohon vašeho vozu na spalování LPG!

LPG, neboli zkapalněný propan–butan, je vhodnou alternativkou k benzínovému pohonu. Mezi největší výhody LPG přestavby patří zajisté jeho cena – pohybuje se okolo poloviny ceny benzínu, snižuje hlučnost motoru a prodlužuje životnost motorového oleje. Přechod na LPG se provádí montáží druhé nádrže do automobilu a upravení vstřikování do motoru. Pokud se rozhodnete pro LPG, nepřicházíte tak o možnost jezdit na benzín a automobil má větší dojezd.

Nevýhodou je cena přestavby motoru auta na LPG, která se pohybuje v rozmezí přibližně od 10 do 40 tisíc korun, záleží na typu vozu a typu vstřikování. Avšak díky nízké ceně LPG má investice návratnost po necelých 40 000 ujetých kilometrech i při nejdražší variantě přestavby.

Firma AutoMT nabízí už 15 let kvalitní přestavbu motorů na LPG a zajišťuje i následný servis a ručí za kvalitu zařízení. Nechte si vaše auto přestavět u profesionálů!

Přestavbu na pohon na LPG lze provést u všech druhů motorů. U starších motorů s karburátem se montuje centrální vstřikovač, přestavba takového vozu vyjde nejlevněji, dolní hranice začíná na 9000 Kč. Do novějších vozů se montuje kontinuální vstřikování, kdy je LPG přiváděno ke každému válci zvlášť. A nejnovějším druhem je sekvenční vstřikování, které se hodí pouze pro nejmodernější automobily.

Přestavba na spalování LPG je šetrným gestem k přírodě a snižuje výdaje za benzín. Objednejte si přestavbu LPG u firmy AutoMT.Comments are closed.