Manipulační technika

JCB. Odborník uznale kýve hlavou a malému chlapci se rozzáří očka, jen co spatří tyto tři písmena vyvedené v typicky černé a sytě žluté barevné kombinaci. Stroje anglické firmy JCB si totiž za dobu své více než 64 leté historie stihly vytvořit skvělou pověst a jejich jméno se po celém světě stalo synonymem pro spolehlivost a kvalitu na trhu s těžkou manipulační technikou a stavebními stroji.

Jejich výhradním zástupcem pro ČR je už od roku 1991 společnost Terramet, která tak má tu čest na náš trh dodávat bohatý sortiment produktů z dílny JCB. Ten zahrnuje stavební stroje JCB (hydraulická pásová rýpadla, kolové nakladače, teleskopické manipulátory, hydraulická kolová rýpadla, rýpadlo-nakladače, kolové nakladače, atd.), přes elektrocentrály JCB až po hutnící techniky JCB VIBROMAX.

Za zmínku ale stojí jistě i ostatní značky, které u nás Terramet distribuuje. Manipulační technika NISSAN, pro kterou je Terramet od roku 2001 lokálním zástupcem, pažící boxy Allround, stavební gradery HBM Nobas a skladová technika Crown. Neměli bychom opomenout ani stroje vlastní výroby pro manipulaci s materiálem Lancer, Ranger a Jumbo.

Vysoce kvalifikovaný personál vám pomůže kromě nákupu i s prodejem vašich starších použitých strojů JCB (o online bazaru stavebních strojů JCB více na www.terramet.cz), poskytne profesionální záruční i pozáruční servis a zajišťuje odbornou technicko-poradenskou činnost. V posledních letech také Terramet výrazně rozšířil své aktivity v oblasti půjčování stavebních strojů. Je napojen na síť Industrie Holding, který sdružuje zastoupení 10 zemí.

Rozhodnout se pro obchod se společností Terramet je sázkou na jistotu. Mimochodem, v prodeji stavebních strojů s rýpadlo-nakladači JCB dosahuje úctyhodných 35% tržního podílu a téměř 20% podílu z celkového prodeje stavebních strojů v ČR. Tuto oblibu si můžeme vysvětlit za prvé kvalitou nabízených produktů, ale za druhé i dokonalým servisním zázemím, které Terramet svým zákazníkům poskytuje. Se svou rozvinutou servisní a obchodní sítí pokrývající celou ČR dokáže vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům. Více informací naleznete na webu www.terramet.cz.

http://www.terramet.cz/
http://www.terramet.cz/


Comments are closed.