Netrapte se na žebříku nebo lešení. Plošina je pohodlnější.

Potřebujete pohodlně pracovat ve výšce? Zapomeňte na stavění složité konstrukce lešení a už vůbec zapomeňte na nebezpečný žebřík. Na práci ve výškách jsou tu montážní plošiny!

Proč montážní plošiny? Stavět lešení je časově i finančně náročné. Balancovat na střeše bez jištění Vás může stát život. Používání žebříku je jako nouzové řešení dobré, ale ne vždy dostatečně bezpečné. Při neopatrném umístění se může žebřík zřítit.

S montážní plošinou ušetříte čas i peníze a navíc budete pracovat bezpečně. Práce na montážní plošině je navíc pohodlná a bezpečná. Nohama budete stát na pevném podkladu a plošinu můžete natočit vždy tak, abyste k práci měli co nejlepší přístup. Díky svému dosahu můžete pracovat kdekoliv a nemusí Vám nikdo pomáhat. Plošinu navíc nemusíte kupovat, ale můžete si ji jednoduše pronajmout a to navíc za skvělou cenu.

Pronájem plošiny si můžete zajistit například u společnosti Libich s.r.o. Firma pronajímá montážní plošinu Nissan Cabstar Z 220, tu si můžete pronajmout na několik hodin i na více dnů rychle a snadno. Stačí vyplnit on-line objednávku na pronájem plošin a montážní plošina může hned druhý den stát přesně tam, kde ji budete potřebovat.Comments are closed.