Pro výměnu autoskla vyhledejte Autosklo Express

Den před odjezdem na dovolenou to u nás doma vypadalo v rámci možností idylicky. Vše potřebné nakoupeno, zabaleno, nikdo nikam nezaložil cestovní doklady a žádné z dětí nejevilo známky blížící se nemoci. I když jsem preventivně popustila uzdu černým myšlenkám a uvažovala
nad tím, co by mohlo odjezd na dovolenou překazit, nic mě nenapadlo a spokojeně jsem připravovala oblečení na cestu. Zahrada byla zalitá sluncem a oknem ke mně doléhaly veselé hlásky dětí. Divný rušivý zvuk jsem přičítala sousedovým řemeslníkům až do chvíle, kdy jsem zaslechla dceru říci podezřelá slova: „Kdo z nás to poví mamince?“. Mamince už nikdo nic říkat nemusel, protože jsem vyběhla ven a spatřila dvě schlíplé děti a roztříštěné celé čelní autosklo našeho rodinného vozu.

Výslechem jsem zjistila, že naše auto je příliš vysoké na to, aby ho čtyřletý syn přehodil kamenem. Nevěděla jsem nejprve, zda plakat nad tím, co to mám za děti či nad dovolenou, jejíž vidina se pomalu, ale jistě rozplývala. Převládly zbytky chladného uvažování a dala jsem se do telefonování prosit nejbližšího automechanika.

Výměna autoskla na počkání? Holý nesmysl, paninko. A čelní autosklo na počkání? Neexistuje. Nebýt firmy Autosklo Express, opravdu nevím, jak by vše skončilo. Ale tím koncem by určitě nebyl odjezd na vysněnou dovolenou v termínu a v pohodě.

Celá komunikace se servisem probíhala dokonale pružně, dopředu jsem byla seznámena, jaký je autosklo ceník oprav i samotných autoskel. Výměna autoskla byla provedena v neuvěřitelně krátké době a z profesionality pracovníka servisu byl nadšen i můj manžel. Ten si rovnou domluvil i zatmavění skel u svého auta a dodatečnou ochranu bočních autoskel fólií proti slunci.

O kvalitě firmy svědčí i fakt, že je smluvním partnerem mnoha pojišťoven a nabízí veškerý servis s pojistnou událostí spojený. Na dovolenou jsme tak odjížděli nejen včas, ale také bohatší o dobrý pocit ze spolupráce s firmou Autosklo Express.Comments are closed.