Roční vozy – Peugeot

Roční Vozy – koncesionář a autorizovaný servis vozů Peugeot – vám nabízí vozy značky Peugeot, které byly vyrobeny v roce 2010 a později. To tedy znamená, že v naší nabídce naleznete pouze automobily se stářím jeden rok a méně. Každý vůz zařazený do prodeje navíc musí mít najeto méně než 35 000 kilometrů. Díky tomu vám můžeme garantovat špičkovou kvalitu každého prodaného automobilu.

Proč nakupovat u nás? Naše vozy Peugeot mají 100% technický stav, nabízíme pravidelný servis a rovněž garantujeme u všech vozů najetý uvedený počet kilometrů. Všechny vozy mají uznávaný certifikát kvality DEKRA.

Co dále nabízíme? S námi získáváte unikátní možnost výměny zakoupeného vozu do 30 dnů, servisní kontrolu automobilu po 6 měsících zcela zdarma, výhodné financování u společnosti Peugeot Finance a navíc i možnost prodloužení záruky až na 4 roky. Samozřejmostí je pak u nás i možnost výkupu vašeho starého vozu na protiúčet, komplexní servisní služby a významné množstevní slevy při zakoupení více než jednoho vozu.

V naší nabídce naleznete většinu typů vozů značky Peugeot – Peugeot 206, Peugeot 207, Peugeot Boxer, Peugeot 407, Peugeot 607 a další!

Váš nový vůz Peugeot by měl být od http://www.rocnivozy.eu, neboť jedině tak získáte moderní vůz, kvalitativně téměř shodný s novým automobilem, ovšem za razantně nižší cenu, díky které si vysněný model Peugeotu může dovolit téměř každý. Neváhejte tedy a prohlédněte si naši aktuální nabídku. Zcela jistě si vyberete vůz, který splní vaše představy.Comments are closed.