Jacques nabízí kvalitní český nábytek

Toužíte po kvalitním a krásném bydlení? Pak ve vašem bytě či rodinném domě nesmí chybět nábytek z kvalitního tvrdého dřeva. Právě takový nabízí společnost Jacques. Do jejího sortimentu patří například postele, stolky, komody nebo skříně.

Jacques vznikla v roce 2000 jako tradiční rodinná firma. Právě proto dbá velmi na kvalitu výroby i použitých materiálů. Nábytek vyrábí ve vlastní truhlářské dílně a má trvale na skladě kolem 250 kusů výrobků. Police, stoly, skříně či knihovny a noční stolky nabízí Jacques v dřevinách buk, dub, ořech americký, bříza. Nabídka dřeva se průběžně rozšiřuje. Podle přání zákazníka je také možné nechat dřevo namořit do požadovaného odstínu. Díky moření je nábytek tmavší a zvýrazní se kresba dřeva. Novinkou je pak úprava nábytku pomocí olej-vosku. Tato oblíbená povrchová úprava nabízí intenzivnější zážitek ze dřeva při používání nábytku. Zachovává a zvýrazňuje strukturu dřeva a předává tepelné vlastnosti dřeva bezprostřednímu dotyku.

Povrchová úprava dřeva

Povrchovou úpravu lze jednoduše doma obnovovat. Obnovování povrchové úpravy je jednoduchý proces, ke kterému výrobci vosk-olejů dodávají příslušné přípravky. Výbavu z mořeného nábytku je lepší pořizovat najednou. Mořené dřevo totiž časem mění svůj odstín a každý nový kus by byl mezi staršími poznat.

Nábytek v historizujícím slohu

Specialitou firmy Jacques je nabídka nábytku v historizujícím slohu. V současné době nabízí postel nebo noční stolek s označením Grand ve stylu secese. Vždy se jedná o výrobu z kvalitního dubového dřeva.

Nábytek eshop

Veškerý sortiment včetně divanů a sedaček mohou zákazníci zhlédnout z pohodlí svého domova na webových stránkách jacques.cz. Na stránkách je také možné zbožní ihned nakoupit nebo navštívit sekci 3D vizualizace, která nabídne větší přehled o prostorovém rozvržení.

Studio Bambásek – psaní PR článků, copywriting, psaní textůComments are closed.