Jacques představuje pestrý sortiment nábytku z masivního dřeva

Česká společnost Jacques vznikla v roce 2000 jako rodinná firma, a od té doby se dynamicky rozvíjí. Na skladě má trvale přes dvě stovky kusů zboží, které zaujme i ty nejnáročnější zákazníky. Do jejího sortimentu patří postele a nábytek z masivního dřeva, matrace, anatomické polštáře a nábytek jako jsou noční stolky, psací stoly, komody, police, úložné prostory nebo sedačky a divany.

Garance kvality nábytku

Veškeré zboží firmy Jacques má garantovanou kvalitu. Nábytek vyrábějí truhláři jen z toho nejkvalitnějšího dřeva. Společnost Jacques & partner, s.r.o. je navíc držitelem certifikátu systému řízení ISO 9001 a 14001 a prochází pravidelnými interními i externími audity. Mezi její priority patří společně s důrazem na kvalitu péče o zákazníky také ohleduplnost  k životnímu prostředí.

Postele, rošty

Největší zastoupení v nabídce od Jacques má nabídka postelí. Firma nabízí kvalitní jednolůžka i dvoulůžka, rohové postele i patrové postele. Zákazníci si k nim mohou objednat i úložné prostory a pro doplnění komfortu také noční stolky.  Firma nabízí k postelím samozřejmě také několik druhů roštů: výklopné, polohovací, motorové i rolo rošty.

Matrace

Firma Jacques dodává matrace ze studené pěny HR, GR i Energy, z pur pěny, viscoelastické i s taštičkovými pružinami. Matrace z nové generace studených pěn mají tu výhodu, že snadno vstřebají energii, která vznikla při zatížení a poté ji vydávají zpět formou aktivní podpory. Matrace z navapur nawapur pěny s podílem extraktu z rostliny verenda zase aktivně odpuzuje roztoče a mikroby, je tedy velmi vhodná zejména pro alergiky. Viscoelastické matrace jsou vyrobeny z materiálu, který vyvinula NASA. Materiál mění svou tuhost podle přijímaného tepla, čímž se přizpůsobuje tělu a roděluje váhu na větší plochu.

Komody

Komody nabízí Jacques jak dvířkové tak se zásuvkami. Stoly si mohou zákazníci vybrat jak servírovací, tak psací. Divan od Jacques je pak skvělým doplňkem pro pohodu domova.

Široký výběr nábytku

Veškeré zboží, a to včetně polic, rohových polic a knihoven sklízí úspěch na řadě veletrhů po celé republice, například v Praze nebo v Liberci. Na stránkách společnosti jacques.cz mohou zájemci najít i výhodnou nabídku slev na zboží z těchto veletrhů. Po internetu si lze i zboží rovnou objednat. Pokud si zákazníci přejí dřevěné výrobky namořit do několika desítek barevných odstínů, mohou si na stránkách Jacques také předem vybrat ze vzorníků.

Rádi Vás obslouží osobně

Zaměstnanci společnosti také rádi přivítají zákazníky osobně, a to v ulici K Podjezdu 9 v Praze 4 v Nuslích, Šumavské ulici číslo 2 v Plzni nebo v Dobrovicích 147 nedaleko Čáslavi. Výrobky Jacques nabízejí i další prodejci po celé zemi. Firma také vyhlásila akci s názvem „Vymyslete si vlastní nábytek, my ho vyrobíme“, takže na své si u ní přijde opravdu každý.

Studio Bambásek – psaní PR článků, copywriting, psaní textůComments are closed.