Levné, rychlé a stylové bydlení s Euro Mobilními domy

Mobilní dům představuje kompromis mezi rodinným domem a karavanem. Jejich výroba začala zhruba před 80-ti lety v USA. Mobilní domy mají možnost velmi širokého využití. Nejčastěji jsou využívány k rodinnému bydlení a jako rekreační ubytovací zařízení. Kromě toho jsou vhodné taktéž k podnikatelským účelům jako např. kanceláře, prodejny, kadeřnictví, rychlé občerstvení apod.

Mobilní domy nabízené firmou „EURO Mobilní domy“ jsou určeny hlavně k sezónnímu bydlení a po revitalizaci i k celoročnímu. Po dodatečném zateplení, výměně jednoduchých oken za dvojitá, izolaci přívodů vody a vybavení topením na tuhá paliva, bude mobilní dům připraven pro celoroční obývání. Firma „EURO Mobilní domy“ nabízí možnost si vybrat mezi širokou nabídkou mobilních domů, vybavených kompletní kuchyní, včetně spotřebičů, obývacím pokojem a velkou rozkládací sedačkou, pohodlnou ložnicí, moderním sprchovým koutem a WC. Většinu mobilních domů z nabídky této firmy si lze prohlédnout v Centru Mobilních domů ve Skotnici a také na webových stránkách www.euro-mobilnidomy.cz.

Jejich výhodou, je snadné přemístění dle vhodnosti prostředí pro bydlení či podnikání. Mobilní dům vám bude přivezen přímo k pozemku a umístěn na vhodném místě. Další skvělou výhodou je jejich nízká energetická nákladnost. Navíc pro využití tohoto typu domu není zapotřebí vyřizování stavebního povolení.

Ne každý se spokojí s velikostí nabízených mobilních domů a má zájem o prostornější dům. V tom případě je zde možnost spojit více mobilních domů do jednoho celistvého celku. Firma EURO Mobilní domy dodává takové mobilní domy, které jsou spojeny ze dvou a více mobilních domů do tvaru „L“ nebo „U“. V případě, že by mobilní dům z nabídky nevyhovoval, firma „EURO Mobilní domy“ poskytuje možnost dodání mobilního domu přímo na míru.

Nejste si jistí, zda je Váš pozemek k umístění mobilního domu vhodný?

Firma „EURO Mobilní domy“ po dohodě přijede k Vám a zhodnotí možnost umístění.

Dále poradí s volbou jeřábu v dané lokalitě.

EURO Mobilní domy-  Mobilní domy a mnohem více, Vám poskytne centrum ze SkotniceComments are closed.