Máte atypický výrobek? Budete potřebovat krabici na míru

Tatam je doba, kdy se na míru šily pouze šaty. Dnes máte na míru telefonní poplatky, splácení hypotéky, nebo třeba krabice. Proč krabice na míru? V dnešní době existuje nepřeberná spousta zboží, které má snad úplně všechny existující tvary. A to třeba i obaly na láhve. A těm, jak jistě chápeme, klasické krabice nestačí.

Společnost Rajapack představila výrobu krabic na míru. Jejich výhodou je, že se přizpůsobí individuálním potřebám doslova na milimetr přesné. Jakkoli je toto příjemné, přináší to s sebou i nevýhody. Pokud si chcete nechat vyrobit krabici na míru, budete muset předložit velmi detailní objednávku. Kromě obvyklých věcí, jako jsou rozměry nebo způsob zavírání budete muset uvést, má-li být možné krabici stohovat, jak bude probíhat její přeprava a podobně.

Poté, co odešlete objednávku, putují tyto informace do vývojového oddělení. V této fázi navrhnou odborníci virtuální model s takovými rozměry, které padnou budoucímu obsahu krabice na míru.

Dalším krokem je vyrobení vzorku. Ten slouží klientovi, který si na něm otestuje, zda jeho krabice na míru bude splňovat to, co od ní očekává. Je-li spokojen, přicházejí na řadu razící strojComments are closed.