Moderní byty v novém projektu společnosti CRESCON v Praze 4 – Braníku

Společnost CRESCON uvádí na trh další projekt exkluzivního bydlení v Praze 4. Půjde o solitérní bytový dům s devíti prostornými bytovými jednotkami, který bude postaven v Braníku v ulici Ve Studeném č. 4, na okraji lhoteckého lesoparku.

Projekt Ve Studeném 4 nabídne bytový dům s pěti nadzemními podlažími a devíti byty. Kromě nejvyššího pátého budou na každém podlaží dva byty. Většinou jsou tvořeny dispozicí 4+kk o výměře cca 119 m2, pouze jeden byt v prvním nadzemním podlaží je koncipován jako 3+kk s plochou 86,5 m2. Ke každé bytové jednotce náleží prostorná terasa a k bytům v prvním nadzemním podlaží navíc přísluší vlastní předzahrádka. V nejvyšším podlaží domu se rozprostírá jeden 136metrový byt se 100metrovou střešní terasou. Podzemní podlaží bude určeno pro parkovací stání a sklepní kóje. Vznikají tak krásné a prostorné nové byty. Praha 4 je navíc ideálním místem pro bydlení v metropoli.

Bytový dům s promyšleným prostorovým uspořádáním bytů zrealizuje společnost CRESCON v pražské vilové čtvrti Braník. Poloha tohoto projektu zaručuje příjemné okolní prostředí a umožňuje výhled z bytů do širokého okolí. Ředitel společnosti CRESCON Jan Jerie o projektu a lokalitě říká: „Tento projekt ideálně spojuje komfortní rodinné bydlení s pohodou a klidem okolní přírody, přitom v dosahu centra i široké občanské vybavenosti. V docházkové vzdálenosti je obchodní centrum Novodvorská či drobnější obchody v rámci starého Braníka. Odpočinek i sportovní vyžití umožňuje přilehlý lesopark, který se rozkládá na území dolního Braníka a pokračuje až na Lhotku. Budoucí majitelé bytů zajisté ocení, že jejich děti budou moci trávit volný čas v přírodě, klidu a bezpečí.“ Další výhodou je blízkost Vltavy, podél které vede cyklostezka z centra Prahy proti proudu řeky až na Zbraslav. V sousedních Hodkovičkách najdou golfoví nadšenci kvalitní golfové hřiště. V létě je možno si zaplavat ve Žlutých lázních či v bazénu v Podolí, příznivci zimy a bruslení zase ocení nedaleký zimní stadion.

Lokalita je velmi dobře dostupná ze směru od nábřeží přes starý Braník nebo shora z Novodvorské. Poblíž domu se nachází zastávka čtyř linek autobusů MHD, které spojují tuto lokalitu s trasou metra B (na Smíchovském nádraží), či s trasou metra C (na stanici Kačerov). Jen několik minut trvá cesta na zástavku tramvají, které zajišťují pohodlné a rychlé spojení s centrem města.

„Jsme přesvědčeni, že naše projekty od ostatních odlišuje prestižní lokalita, kvalitní architektura, důmyslné prostorové uspořádání bytů, precizní technické provedení a použité materiály,“ říká Jan Jerie. Architektonické a projektové řešení zpracovala, stejně jako u projektu Procházkova 7, renomovaná architektonická kancelář VHE architekta Stanislava Heidlera.

Developerské projekty Praha, konkrétně Ve Studeném 4, má v současné době vydané pravomocné územní rozhodnutí. Nyní se zpracovává dokumentace pro stavební povolení a zahajuje prodej bytů. Začátek výstavby je plánován na přelom roku 2009 a 2010, dokončení pak na léto 2011. Celkové investiční náklady budou činit cca 80 mil. korun.Comments are closed.