Moderní dekorace mohou každý domov rozjasnit a zjemnit

Mnozí z nás si jen velmi těžce představí svůj byt či dům, ve kterém by se nenacházel žádný obrázek, kytička nebo jiný druh doplňku, kterým lze vyjádřit vkus i náladu.

Dekorace na stěnu

Nástěnné dekorace jsou velmi moderní a v interiéru se stále častěji uplatňují jako mimořádně flexibilní dekorativní prvek, který dokáže stěny mimořádně oživit. Jednou z možností jsou samolepící dekorace, které nabízí širokou škálu motivů, barev a stylů pro moderní interiér pro všechny příznivce individuálního projevu a invence. Jsou levné a velmi jednoduše se lepí, takže je zvládne nalepit opravdu každý. Jako vhodný příklad můžeme uvést mapa světa.

Svítící tapety – neotřelá dekorace

S nápadem na tapety přišel designér, jehož úmyslem bylo oživit tuto léty využívanou dekoraci. Výsledkem je efekt, který je vkusný, ale nápaditý. Po rozsvícení se na tapetě objeví různé vzory, které jsou utvořeny malým či větším množstvím LED diod.Svítící tapety jsou velmi nápadité a mohou být výrazným doplňkem interiéru, který tak lze díky nim naprosto ozvláštnit.

Rovněž nezapomeňte na plakáty, obrazy, lampičky či svíčky, které jsou nezbytným doplňkem každého pokoje. V tom vám může, poradil portál Trendy v bydlení, který vznikl poměrně nedávno, ale již nyní se tam nachází spousta zajímavých informací. Jeho zaměřím, jsou právě tipy z oblasti interiérů, dekorací, světel a podobných oblastí.Comments are closed.