Robotické a antibakteriální vysavače

Co byste řekli na nějakou novinku na českém trhu, která Vám umožní trávit více času s rodinou? Pořídili byste si ji? Myslím, že zcela určitě! Jedná se o robotický vysavač ROOMBA, který by všechno vysávání odvedl za Vás!

Jak vlastně funguje? Jelikož jde o automatizovaný stroj, který sám pracuje. Nemusíte za ním chodit, tahat ho či postrkovat. Díky proudění vzduchu a rotujících kartáčů efektivně čistí běžné domácí podlahové krytiny jako je linoleum, dlažba, dřevo a koberce s nízkým až středním vlasem.

Prakticky to funguje tak, že ROOMBA začne s vysáváním ve středu místnosti a pak pojíždí po spirále až ke stěnám. ROOMBA se dotkne nešpinavým nárazníkem stěny nebo se ji pokusí po několika okruzích sám vyhledat. Pojíždí kolem stěn a rotační kartáč pracuje tak, že vymetá nečistoty od stěny, aby je následně mohl vysát proudem vzduchu. Jakmile dokončí úklid podél stěny, Začne ROOMBA přejíždět rovnými tahy křížem místností. ROOMBA tuto akci opakuje tak dlouho, dokud nevyprší doba, která je určená k úklidu. Dobu si podle plochy a tvaru místnosti sám vysavač spočítá.

ROOMBA není jediný robotický vysavač na trhu, ale nepochybně drží prvenství v kvalitě a ceně. ROOMBA je inteligentní robotický vysavač s velkou účinností úklidu a jednoduchostí obsluhy.

Jednou z velice moderních a pro naše zdraví potřebných je také antibakteriální vysavač Raycop. Je to vysavač, který zabije 99% bakterií, virů a zničí 93.5% roztočů ve vašich postelích, matracích i pohovkách a sedacích soupravách. Budete- li majitelem tohoto vysavače, nemusíte se obávat ani chřipkových virů, jelikož tento vysavač je prokazatelně zničí. Pokud vás nadchnul tento praktický a opravdu funkční vysavač, doporučujeme navštívit tento internetový obchod.Comments are closed.