Levně do Chorvatska – Biograd na Moru

Jedním z nejoblíbenějších míst v Severní Dalmácii je letovisko Biograd na Moru. Letovisko najdete mezi Zadarem a Vodicemi. Jedná se o větší město, které nabízí širokou škálu ubytování. Od luxusních hotelů, kempů až po ubytování v soukromí nebo apartmánů a studií. Biograd na Moru má co nabídnout všem věkovým skupinám návštěvníků.

Svou letní dovolenou zde mohou prožít jak rodiny s dětmi tak střední generace. Mladí lidé pak ocení velký počet barů a diskoték, které zde žijí až do pozdních večerních hodin. Biograd na Moru nabízí krásné pláže, které se nachází převážně v jižní a severní části letoviska. Obě místa jsou vhodné pro rodiny s dětmi. Najdete zde oblázkové pláže na kterých jsou sprchy, stánky s občerstvením a plno vzrostlých borovic, které poskytují v parném létě příjemný stín.

Biograd na Moru - apartmány, ubytování

Severní Dalmácie – Biograd na Moru

Biograd na Moru žije v hlavní sezóně velkým společenským životem. Téměř každý večer se zde konají kulturní akce pro širokou veřejnost. K večernímu pozesení lákají desítky restaucí s nabídkou místních specialit. Biograd na Moru patří k top letoviskám celé Severní Dalmácie.

Na výlety můžete vyrazit například na ostrov Pašman, ostrov Murter (ten je spojen s pevninou mostem), podívat se na Vránské jezero popřípadě navštívit letovisko Tribunj nebo Vodice. Prožijte krásnou letní rodinou dovolenou v letovisku Biograd na Moru. Využíjte nabídky více jak 9300 apartmánů na celém chorvatském pobřeží. Velký počet slev, které se mohou sčítat Vám ušetří nemalé peníze.Comments are closed.