Návštěva ostrova Kréta

Nedokážu si představit hezčí dovolenou, než jsou dva týdny strávené na Krétě. Loni jsem na tomto ostrově strávil dva týdny a byla to ta nejhezčí dovolená, kterou jsem zažil. Pokud bych měl jmenovat něco z toho, co mě na Krétě zaujalo, bylo by to zejména moře. Nádherně čisté a průzračné. Jedině těmito slovy by se dala jeho krása vystihnout. Překvapila mě jeho barva, protože jsem podobnou ještě nikde jinde neviděl.  Pláže jsou takové, jak si každý z nás představuje ve svých snech. Na své si přijdou zejména ti, kteří mají rádi ničím nerušené koupáni za svitu sluníčka, které je zde velmi silné. Hlavní sezóna zde panuje od června do září, kdy zde míří miliony turistů.

Není tomu divu, dovolená na Krétě je splněným snem. Pokud nejste vyznavačem poleháváním na pláži, můžete se vydat do jednoho z historických center měst. Těch je tady opravdu spousta. Jmenovat bychom mohli například Samaria nebo Vai. Jste li opravdovým milovníkem historie, nezapomeňte navštívit také Minojské paláce. Jako byste se přesunuly zpátky v čase a nahlédly do pradávné historie Středozemního moře. Na ostrově je spousta moderních hotelů, které pří vybízejí k ubytování. Na své si tady přijdou opravdu všichni.

Je zde k dostání levné i luxusní ubytování. Ne jeden hotel dokáže dokonce tyto dvě atributy spojit do jednoho. Personál hotelů je velmi příjemný. Každého hosta si váží a jsou rádi, že využívá jejich služeb a navštívil nádherný ostrov Kréta.  Co se týče teploty moře, je na ideální úrovni. Není nijak studené, a tudíž se do něho nemusí ostýchat ani méně otužilý jedinci. Zároveň poskytuje potřebnou oázu chladu, která je v zdejších horkých dnech určitě potřeba. Ve večerních hodinách je pro vás připraveno spousty animačních programů, které jsou opravdu zábavné. Můžete se na nich přiučit novým formám zábavy nebo se dokonce s někým seznámit.Comments are closed.