TOP-HOTELS.cz – nabídky víkendových pobytů

Pracovní týden je dobře rozdělen na 5 dní aktivní výdělečné činnosti a 2 dny zaslouženého odpočinku, víkendu. Tento odpočinek však není nutné trávit doma v uzavření, ale je lepší podívat se do světa, využít některých z nabízených víkendových pobytů hotelů a podobných ubytovacích zařízení.

Portál TOP-HOTELS.cz právě takovéto nabídky ve svém portfoliu nabízí, a patří mezi skutečně velmi oblíbené a žádané. Nevěříte? Stačí se podívat na již uvedenou internetovou adresu www.top-hotels.cz

Po rozevření požadované sekce se zobrazí více jak 150 možných pobytů z celé České republiky. To jsou navíc ještě rozdělené do 10 kategorií, jako jsou například romantické pobyty, pobyty pro ženy, pobyty pro muže, wellness pobyty a další. V současné době je v sekci romantické pobyty nabízeno více než 40 možností.

U každého nabízeného pobytu jsou uvedené nejen základní informace, název, místo, cena, ale také další doplňující položky, jako jsou fotografie areálu, jídelníček či wellness nebo masáž v  době pobytu a další.

Ceny, o kterých tu jen “letmo” byla řeč, jsou možná pro leckoho překvapením. Jejich výše je, vzhledem k nabízeným kvalitám a službám, skutečně nízká. Však také nejen cenou dokáže skutečně lehce porazit mnohé své konkurenty z téže oblasti.

Mezi možná trochu netradiční víkendové pobyty patří tzv. gurmánské pobyty”. V jejich rámci se ubytovaní mohou skutečně cítit jako praví gurmáni a zachutnávat tak luxusní gurmánské 3-chodové i 4-chodové menu. Nejen vaše duše bude po takovémto “výletu” plná, ale i váš žaludek bude naplněn včetně chuťových buněk.

Kategorií a nabídek na víkendové pobyty je skutečně více než dost, a to se týká jak žen, tak můžu každého věku. Vždyť užít si takovýto luxusní víkend nemusí být jen výsadou bohatých a slavných. Využijte tyto víkendové akce a můžete navíc obdržet ke každému pobytu dárek v podobě láhve lahodného sektu z Moravských vinic s efektní etiketou tohoto portálu a to zcela zdarma, jako pozornost podniku. Tyto pobyty jsou vhodné i jako dárek, neboť při zakoupení pobytu získáte dárkový certifikát, s platností až šesti měsíců, který je vždy spolu s dárkem odesílán na Vámi uvedenou adresu.Comments are closed.