Ubytování na horách – šumava, krkonoše, špindlerův mlýn

Přemýšlíte o tom, kam pojedete na dovolenou a nevíte kam? Nechce se vám k moři a máte radši zimu? Máte malé děti? A máte rádi Šumavu? Hledáte ubytování na Šumavě či ubytování na horách? O něčem bych věděla.

Doporučuji vám jet například do aparthotelu Teddy na Kvildě. Tento hotel je přímo zaměřený na rodiny s dětmi. Poskytují slevy, dále dítě do 2 let má ubytování zadarmo, dokonce týdenní skypas na 4 místní vleky zadarmo. Velkou výhodou je přímo umístěné dětské hřiště u hotelu. Tedy pokud spíše preferujete dovolenou např. na jaře, děti si mají kde hrát.

Pokud tedy i vy máte chuť vyrazit s dětmi na Šumavu, ať už na pěší túru po Šumavě, tak jako zimní dovolenou určitě doporučuji tento aparthotel Teddy, zaměřený na rodiče s dětmi.

Pokud byste raději zamířili třeba do Krkonoš, i tady máme pro Vás tip. Pension Monika či hotel Velveta neboli ubytování Špindlerův Mlýnubytování Krkonoše Vás jistě přesvědčí o tom, že zajet si na dovolenou právě do této oblasti bude jistě stát zato.
Pension Monika nabízí dvoulůžkové či třílůžkové pokoje se sociálním vybavením, trezorem a internetovým připojením zdarma. Je možné si také objednat apartmá, se dvěma ložnicemi a obývacím pokojem s kuchyňským koutem, lednicí, TV, SAT a koupelnu s vanou, WC s bidetovou sprškou.
Nebo pokud máte radši luxusnější ubytování, bude pro Vás více než vhodný nekuřácký hotel Velveta, který se nachází na okraji Špindlerova Mlýna. Tento hotel nabízí kromě ubytování i možnost léčebných a relaxačních procedur včetně masáží ve Wellness lázních.Comments are closed.