Investujte do diamantů

Jste ti praví podnikatelé a snažíte se neustále zhodnocovat vaše vydělané finanční prostředky?  Přemýšlíte, kam výhodně investovat? Velmi výhodná je investice do diamantů. Pokud chcete investovat tak, aby jste podstupovali co nejvyšší riziko, diamanty jsou tím pravým. I v době krize jsou diamanty stále považovány za jistou investici. Diamanty totiž nikdy nebudou ztrácet svou hodnotu, naopak se poptávka bude stále zvyšovat a budou vzácnější. Diamant je nádherný přírodní minerál, který se těží a jeho hodnota je mnohdy až neuvěřitelná.

Proč právě investovat do diamantů?

Do diamantů se rozhodně vyplatí investovat. Investici do diamantů lze zúročit až 30 % ročně. Standardně 3 ? 10%. Můžete uplatnit odpočet DPH a koncentrujete tak maximální hodnotu bohatství. Cena této komodity vždy narůstá a stálý nárůst ceny je zaručen. Míra vašeho výnosu závisí na rozložení vašeho portfolia. Rozhodující je velikost diamantů a jejich likvidita. Každopádně patří diamanty, spolu ze zlatem, za poslední desetiletí k těm nestabilnějším a nejspolehlivějším investicím.

Vekou výhodou je, že diamant nezná hranice. Investiční diamanty se vyznačují vysokou mobilitou, snadným a nenápadným transportem. Žádná embarga nikde ve světě nepostihuj např. broušené diamanty. Diamanty byly vždy symbolem bohatství a prosperity, proto je investice tak minimálně riziková.

Originální a zároveň estetickou investicí je investice do diamantových šperků. Diamantové šperky jsou krásné a jedinečné. Jejich třpytu a původu neodolá žádná žena. Vyjadřuje hodnotu a hloubku vztahu k obdarované osobě. Jestliže necháte zasadit diamant do některých z drahých kovů, získáte nejen finanční hodnotu, ale také neskutečně nádherný dárek. I v tomto případě je možné uplatnit odpočet DPH.Comments are closed.