Hypotéka alternativně

Stejně jako půjčky samotné tak i hypotéky lze zřídit bankovní či nebankovní cestou. Ne každý si může hypotéku z banky dovolit. Bankovní společnosti mají totiž skutečně přísné podmínky pro schvalování půjček a tak ti, kteří mají podprůměrný příjem či měli v minulosti problémy se splácením si půjčku v bance dovolit nemohou – bude jim zamítnuta. Banky se tak snaží minimalizovat počet případných neplatičů, je to však mnohdy kontraproduktivní. Právě pro ty, kteří si hypotéku v bance nemohou dovolit existuje produkt nebankovní hypotéka.

V současné době je u nás velký počet nebankovních společností, které produkt nebankovní hypotéka nabízí. Pokud Vám tedy byla hypotéka v bance zamítnuta, nebankovní hypotéka je jasnou volbou. Pokud jste měli v minulosti problémy se splácením a octli jste se tak v registru dlužníků, již nikdy si hypotéku ani žádný jiný úvěr v bance nemůžete zřídit. Z registru dlužníků již není úniku. Navíc, všechny banky mezi sebou komunikují, není možné si tedy úvěr zřídit v žádné bance. Právě proto je nebankovní hypotéka vhodná i pro neplatiče. Produkt nebankovní hypotéka je vhodný i pro ty, kteří mají podprůměrný či nulový pravidelný příjem. Nebankovní hypotéka je velmi bezpečná a kvalitní, navíc její získání je možné prakticky během chvilky.

Speciálním typem je americká hypotéka. Americká hypotéka je bezúčelový úvěr, bude Vám zřízena bez udání použití financí. Americká hypotéka je tak ideální volbou pro všechny, kteří by si rádi zřídili hypotéku ale její prostředky nechtějí použít k financování nemovitosti. Americká hypotéka je tak skvělou alternativou k běžným úvěrům.Comments are closed.