Investujte výhodně prostřednictvím aukce půjček

Také máte při prohlížení nabídek různých finančních institucí dojem, že se všechny zaměřují jen na dlužníky? Osobně jsem tento pocit získal již před časem, když jsem se rozhodl více zajímat o investování svých finančních prostředků. Ty jsem sice neměl nacpané ve slamníku, ale co si budeme povídat – míra zhodnocení na spořicích a termínovaných účtech také není právě nejatraktivnější.

Podmínky mnoha bank mě však odradily svojí byrokratičností, navíc jsem měl dojem, že průběh své investice nebudu mít ani v nejmenším pod kontrolou. Já jsem ale přesvědčen, že si zasloužím mít možnost své poctivě vydělané peníze nejen rozmnožovat pomocí správné investice, ale také sledovat její průběh. A tak jsem hledal společnost s progresivnějším přístupem k investicím soukromých investorů.

Kamarád mi doporučil poskytovatele přímého bankovnictví v ČR prostřednictvím internetové aukce půjček. Možnost investovat za podmínek, které si sám určím, mne nadchla a po zjištění možné míry zhodnocení své investice jsem již neváhal. Sám jsem si z nabídky internetových aukcí vybral několik nabídek dlužníků, kteří sháněli půjčky. Zvážil jsem, komu, kolik peněz a za jakých podmínek chci půjčit. Líbí se mi, že mi zůstala možnost volit míru rizika a vše ostatní zajistil provozovatel.

Dostal jsem záruku kompletního právního servisu spojeného se zajištěním mé investice a celou transakcí. Příjemně překvapila výše poplatků, které jsou nejen nízké, ale úměrně se rozdělují mezi investora a dlužníka, čímž se opět o něco zvýší můj výnos. Po celou dobu aukce jsem měl možnost komunikovat s dlužníkem a zachovat si tak naprostou kontrolu nad transakcí.

Systém internetové aukce je maximálně přehledný, váš dotaz je okamžitě vyřešen i prostřednictvím FB, Skype či ICQ, a to zdarma. Na FB navíc porbíhá soutěž iPhone, ve které můžete vyhrát iPhone 4S i další hodnotné ceny.

Sdílet článekComments are closed.