Kalkulačka nejen havarijního a povinného ručení

V poslední době se velmi rozmáhají servery s nabídkou velmi nízké nabídky např. povinného ručení. Jedním z nich je i server www.spocitamepojistku.cz, kde máte možnost si spočítat povinné ručení na svůj automobil. Téměř každý díky nám ušetří. Nově také nabízíme porovnání havarijního pojištění. Havarijní pojištění se vyplatí i pro starší vozidla, nejlevnější je pro zkušené řidiče bez nehod, ale na své si jistě přijde každý. Kalkulačka se tedy hodí pro všechny.

Dále portál nabízí kalkulaci od pojišťovny Direct i jejího autopojištění. V současné době nabízí pojišťovna Direct pojištění čelního skla do 7500Kč ke sjednanému pojištění zcela zdarma, čímž atraktivita pojištění i nadále roste. Další pojištění nabízí například Kooperatviva. Pojistná událost je ve většině případech řešena velmi rychle, navíc mají zdarma pojištění živel. Dále zde naleznete i ČPP, Allianz, Uniqu, Axu aj. Nově je na stránce zařazen i kalkulátor spotřeby plynu a ceny, jakou za něj platíte. Samotný výpočet ceny plynu je složitý, proto Vám díky kalkulačce ušetříme cenný čas.

Plyn si porovnejte zde: www.spocitamepojistku.cz/index.php/kalkulacka-plynu Samozřejmostí je i možnost registrovat si posílání toho nejnovějšího na Váš email, nikdy Vám tak nic neunikne. Veškeré nabízené služby jsou pro Vás samozřejmě zdarma a k ničemu Vás nezavazují. V brzké době připravujeme také kalkulačku pojištění a to především cestovní. Dále i pojištění domácnosti za bezkonkurenční ceny, díky kterým můžete online pojistit jak Vaši domácnost, tak i odpovědnost, například když vytopíte souseda. Navštivte nás ještě dnes…Comments are closed.