Povinné ručení a havarijní pojištění

Povinné ručení využívá mnoho řidičů. Nejen proto, že je povinné ručení zákonem stanovené pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, ale zejména proto, že se u nás v České republice nachází opravdu mnoho automobilů. Dnes už v každé domácnosti najdeme alespoň jeden automobil, ne-li více. Povinné ručení tedy představuje produkt, který nabízí řada pojišťoven. Speciální nabídku si nyní připravila pojišťovna Allianz Direct. K povinnému ručení nyní nabízí i havarijní pojištění. Jedná se o zvýhodněný balíček pojištění vozidel.

U Allianz si můžete sjednat autopojištění, tedy povinné ručení a havarijní pojištění, na rok a získat tak 60 dnů zdarma. K tomu ještě nabízí 60 % v případě, že budete mít po trvání pojištění bezeškodný průběh. Autopojištění u Allianz má řadu výhod. Mezi ně patří nejrozsáhlejší povinné ručení a havarijní pojištění online osobních a nákladních vozidel do 3,5 tuny. Bezeškodný průběh povinného ručení je možné zkopírovat na havarijní pojištění. Autopojištění je levnější, rychlé a pohodlné. Allianz vám umožní sjednat si autopojištění na míru dle vašich požadavků.

Jistě oceníte, že si lze havarijní pojištění i povinné ručení online spočítat právě na oficiálních stránkách Allianz Direct prostřednictvím formuláře. Zapotřebí je zadat základní informace o vašem vozidle a údaje o řidiči, včetně adresy a předchozím škodném průběhu. Získáte tak cenu za pojištění, kterou byste potenciálně platili. Skrze tento formulář je možné dostat také nezávaznou nabídku a v případě, že budete s nabídkou spokojení můžete pojištění uzavřít právě přes internet. To vám ušetří spoustu času a cestu na pobočku.Comments are closed.