Půjčky nebankovně

Víte, že existují i nebankovní půjčky, které jsou v dnešní době v mnohých ohledech výhodnější než ty bankovní? Mnozí si myslí, že nebankovní půjčky jsou nebezpečné, rizikové a nevýhodné. To je pochopitelně omyl. Existuje u nás celá řada nebankovních společností, které mají velké zázemí ze strany klientů, působí na našem trhu již řadu let a jsou skutečně kvalitní. Zřídit si půjčku od takových společností se bát nemusíte. Ty jsou velmi podobné těm bankovním, hlavní rozdíl je však v přístupnosti. Půjčku v bance si kde kdo dovolit nemůže, protože pro zřízení půjčky v bance musíte splňovat řadu podmínek, které jsou přísné. Půjčky v bance si tak nemohou zřídit bývalí či současné neplatiči ani ti, kteří mají podprůměrný pravidelný příjem. Patří totiž mezi případné neplatiče a rizikové klienty.

Právě proto nabízí nebankovní společností nebankovní půjčky, které jsou různě orientované. Nejvyhledávanějším typem jsou nebankovní půjčky bez potvrzení o příjmu. Jak je zřejmé, půjčky bez potvrzení o příjmu jsou vhodné pro všechny, kteří si půjčku v bance nemohou dovolit z důvodu podprůměrného příjmu. U půjčky bez potvrzení o příjmu není vyžadován doklad o výši příjmu, mohou si tak tento úvěr bez problémů zřídit i nezaměstnaní.

Dalším, taktéž oblíbeným typem půjčky jsou půjčky bez registru a poplatku. Půjčky bez registru a poplatků bývají velmi často v kombinaci s půjčkou bez potvrzení o příjmu a podpoří tak jistotu, že je zřízený úvěr bezpečný. U půjčky bez registru a poplatků neplatíte žádné poplatky předem ani žádné skryté poplatky, nemusíte se tak bát, že byste mohli být podvedeni.
Posledním typem, který je stále využívaný, jsou půjčky na směnku. Ačkoli jsou půjčky na směnku nejrizikovějším způsobem zřízení vůbec, jsou stále využívané, jelikož umožňují zřízení úvěru bez jakékoli kontroly a prakticky ihned. U půjčky na směnku je nutné dbát zvýšené opatrnosti při výběru zřizovatele.Comments are closed.