Bazénový vysavač

S blížícím se létem přichází i vodní radovánky. Nechcete-li navštěvovat přeplněná koupaliště, pak si pořiďte svůj vlastní bazén. Pokud je však Vaše zahrada zdobena prostorným bazénem, nezapomínejte na příslušenství, bez něhož by voda nebyla čistá. Mezi hlavní výbavou by měla být jednak bazénová chemie, ale také bazénový vysavač.

Bazénový vysavač je používán zejména z hygienických důvodů, protože jeho pravidelným používáním docílíte odstranění mechanických nečistot z bazénu. Bazénový vysavač je schopen vyčistit i takzvaná „slepá místa“, kde se nečistoty shromažďují. Vaše voda tak bude dokonale čistá a bezpečná pro koupání. Zlepšete si kvalitu bazénové vody a zabraňte vzniku řas. Bazénové vysavače jsou nenákladné a lehce ovladatelné.

Na trh byl uveden automatický bazénový vysavač Aquabot, který je vhodný pro bazény všech tvarů. Jedná se o automatický vysavač, jehož úkolem je setřít, vyčistit a přefiltrovat nečistoty vyskytující se v bazénové vodě. Bazénové vysavače Aquabot se liší zejména doporučenou velikostí bazénů. Některé druhy jsou určené do 60 metrů čtverečních, jiné do 100 metrů čtverečních. Pro bazény jsou dostupné také bazénové vysavače značky Dolphin. Tyto vysavače jsou ideální pro rodinné bazény. Jejich úkolem je vyčistit a přefiltrovat nečistoty v bazénu, stejně jak tomu bylo u vysavačů Aquabot.

V neposlední řadě jsou nabízeny automatické bazénové vysavače Zodiac. Jsou dostupné produkty založené na patentované technologii. Můžete vyzkoušet vysavač Zodic Vortex 1 či Zodic Indigo. Automatické bazénové vysavače jsou navrhnuty inteligentně a cílem je, aby byl bazén vyčištěn co nejlépe. Nevíte však, pro jaký produkt se rozhodnout? Nechte si vysavač, který si vyberete, předvést pracovníky. Uvidíte na vlastní oči, jak bazénový vysavač funguje v praxi. Můžete využít dokonce možnosti předvedení přímo na Vašem bazénu.Comments are closed.