Jak si založit rychle eshop

Už vás nebaví poskakovat před šéfem a uvažujete, jak se uživit v pohodě a v klidu z domova, daleko od jeho hloupých připomínek a příkazů? Možná jste přemýšleli o tom, že by vás mohl živit Internet. Co třeba založit si e-shop?

Jenomže co k takovému e-shopu potřebuejte? Není založení e-shopu moc složité? Musím umět programovat? Vždyt o tom nic nevím. Takové a podobné dotazy vás možná napadají. Nebojte, počítačoví mágové už dávno na podobné otázky našli odpovědi a už dávno našli řešení. Vytvoření e-shopu je dneska v podstatě hračka.

Mnohem víc než na to, jak to bude fungovat se soustřeďte na to, co chcete prodávat a komu. Založení e-shopu je snadné. Podívějte se třeba na web www.pronajem-eshop.cz, kde si můžete e-shop, jak už název stránky napovídá, pronajmout. Výhodou je, že se nestaráte o technické řešení, prostě se jen soustředíte na prodej a získání zákazníků.

Na pozadí běhá profesionální aplikace s možností designu na míru. Novinkou je i otevření pobočky vašeho e-shopu na Facebooku, a to v ceně pronájmu aplikace.Comments are closed.