Obal na Nokia C5-03 (kvalitní pouzdra levně)

Hledáte nový, moderní telefon značky Nokia a nechcete za něj dávat více jak 5 tisíc korun? Pokud ano, máme pro Vás tip na mobilní telefon Nokia C5-03. Jedná se o nový model telefonu smartphone, který je nástupcem velice oblíbených telefonů Nokia 5800 XpressMusic a Nokia 5230. Již při pohledu na telefon Nokia C5-03 je podobnost vzhledu hned zjevná.

Výhody telefonu Nokia C5-03

Mezi největší lákadla tohoto telefonu patří velký dotykový displej o velikosti 3,2″. Bohužel se jedná o starší typ rezistivního displeje. Nokia C5-03 vyniká kvalitním zpracováním a hmotností jen 93 gramů. Na zadní straně najdete fotoaparát s rozlišením 5Mpx. Velkou výhodou je také GPS s asistovaným starter + plnohodnotná navigace od firmy Nokia (OviMapy). Za povšimnutí určitě také patří Wi-fi přijímač. Určitě také oceníte širokou nabídku obalů a pouzder pro Nokia C5-03.

Hlavní nevýhody telefonu

Za nevýhody či nedostatky tohoto telefonu lze považovat především zastaralý operační systém Symbian S60. Také můžeme krčit rameny, proč nebyl v telefonu Nokia C5-03 využit již nový typ displeje a stále zde najdete jen rezistivní. Pro ty z Vás, kteří často používají vestavěný fotoaparát lze jako nedostatek označit absenci LED blesku a automatického ostření. Některým lidem se nemusí líbit lesklé kryty, na kterých zůstavají otisky po prstech. Tomuto efektu lze velice snadno předcházet s pomocí obalů pro Nokia C5-03.

Obaly a pouzdra pro telefon

Obaly na Nokia C5-03 jsou hned v několika provedeních a na výběr máte jak z klasických kapsiček, koženkových obalů tak velice populárních silikonových obalů hned několika barev. Pouzdro nejen že chrání telefon před poškozením, ale omezíte tak zanechávání „otisků prstů“ na krytu telefonu.

Telefon Nokia C5-03 dnes koupíte již za cenu okolo 3 500,-Kč (někdy i levněji) a za tuto cenu nutno říci, že se jedná o kvalitně zpracovaný telefon, který Vám určitě bude pár let sloužit. Najdete v něm vše potřebné, co se od moderních telefonů očekáva.Comments are closed.