Levné obaly na mobily

Nové mobilní telefony poskytují mnohem více funkcí než tomu bylo ještě před pár lety. Velká část dnešních mobilních telefonů má v sobě zabudovaný operační systém, který usnadňuje ovládání mobilního telefonu a poskytuje možnost využití všech jeho možností. Mezi nejrychleji rostoucí operační systém patří Android od firmy Google. Mobilní telefony s tímto o.s. splňují ty nejvyšší nároky využívání telefonu. A právě pro tyto telefony jsou připraveny obaly na mobily Android.

Pakliže vlastníte některý z mnoha mobilních telefonů s tímto operačním systémem, určitě znáte logo Android. Nejznámější telefony se systémem Android jsou například telefony HTC (Desire – S a Z, Wildfire, HD atd.), Samsung (S8500, i9000 galaxy, i5800 galaxy 3, i5500 galaxy 5 atd.) nebo Sony Ericsson (Xperia X10, Xperia X10 mini, Xperia X12 atd.). Samozřejmě tento výčet není vůbec kompletní. Telefonů s operačním systémem Android existuje celá řada.

Obaly a pouzdra - Android

Kvalitní obaly pro telefony

Každý telefon si zaslouží ochranný obal. My Vám představujeme univerzální obal (kapsičku) pro mobilní telefony Android. Na obalu je z obou stran vyprofilováno logo právě tohoto systému – panáček Android. Díky tomu Vám bude obal pro telefon ladit s Vaším přístrojem. Pouzdra pro telefony jsou nabízeny hned v několika atraktivních barvách – červená, růžová, černá, šedá, zelená, modrá nebo fialová. Tím pádem každý majitel mobilního telefonu si může vybrat obal pro svůj mobilní telefon, který mu bude přesně ladit s ostatními doplňky.

Povrch obalu je z kvalitního materiálu, který je velice příjemný na dotyk. Zpracování je také velice kvalitní a nemusíte se obávat, že by se Vám obal za pár týdnů „ošoupal“. Chraňte svůj mobilní telefon s o.s. Android a dopřejte mu „klidný spánek“.Comments are closed.