Aloe Vera – jakou má moc a jak nenaletět?

O zázračných účincích Aloe Vera již slyšel každý z nás.
Zajímá vás o této zázračné rostlině něco víc? Jestli je odpovědí na vaše problémy? Jestli se vyplatí ji užívat, i když žádný konkrétní problém nemáte? A především – jak při koupi neprohloupit?
Na všechny tyhle otázky nyní najdete odpovědi v našem krátkém článku!

Co je tak zajímavého na Aloe Vera?

Na Aloe je nejdůležitější vnitřek listů. Ten obsahuje gelovou dužinu. Právě ta je tou zázračnou substancí. Obsahuje:

  • Různé vitamíny (hlavně A, C, E a ve stravě ojedinělý vitamín B 12)
  • Aminokyseliny – tělo jich potřebuje ke správné funkci 22, v Aloe jich je obsaženo 18. A to včetně všech 8 esenciálních aminokyselin, které tělo samo vyprodukovat nedokáže
  • Minerály (draslík, hořčík, zinek, chróm, vápník, měď, sodík, selen)
  • Enzymy – napomáhají rozkládání tuků a cukrů v těle
  • Dále obsahuje Cukry, Saponiny, Lignin, Kyselinu salycilovou, Antrachiony a Mastné kyseliny

Tím má Aloe řadu účinků na náš organismus. A my máme řadu možností, jak je využít.

Jak Vám může Aloe prospět?

Nejznámější je bezpochyby Aloe Vera nápoj.
Ten má ohromný vliv na naši obranyschopnost. Výrazně tělu pomáhá bránit se před viry a bakteriemi. Proto je blahodárný pro úplně každého – i naprosto zdravého člověka.
Kromě toho Aloe Vera nápoj pomáhá při problémech, jako jsou žaludeční vředy, vysoký cholesterol, překyselení organismu, artritida, astma, revma, vysoký krevní tlak, chronická únava, deprese, nevolnost… Zmírňuje i příznaky rakoviny a cukrovky a v současnosti se zkoumá jeho využití v boji s HIV.
Aloe má i spoustu hojivých a antibakteriálních účinků.
Pokud vás zajímají především její vnější léčivé schopnosti, pak víc než Aloe Vera nápoj je vhodný Aloe Vera emergency spray. Urychluje hojení pohmožděnin, odřenin, vyvrknutí, namoženin, popálenin, léčí při nachlazení, má skvělý vliv na nejrůznější problémy s pletí, plísněmi a záněty.

Jak s Aloe Vera neprohloupit?

Pokud si chcete pořídit Aloe Vera emergency spray, žádné záludnosti na vás nečekají. Při nákupu Aloe Vera nápoje je situace jiná. Dejte si pozor na skutečný obsah čistého gelu – někdy je gel naředěný.
A výrobci? Nejvíce se proslavila s přípravky z Aloe Vera LR Cosmetics. Jelikož ale nebyla schopná udržet nízké ceny, její majitel se vydal dál. Založil firmu NWA a své zkušenosti o výrobě Aloe Vera z LR využil a dal svým výrobkům novou – levnější – formu.Comments are closed.