BáječnéPrádlo.CZ – kvalitní spodní prádlo za super cenu !

Nakupování spodního prádla může být pro některé z vás příjemnou činností, ale když přijde na zkoušení vybraných modelů, spousta nakupujících znejistí. Jestliže znáte své velikosti, můžete návštěvu kabinek, jež často ani nevytvářejí dostatečný pocit soukromí, zcela vynechat. Pak si ale můžete nákup prádla ulehčit úplně. Stačí navštívit internetový obchod a vše si zařídit z pohodlí domova. Vhodným řešením je BajecnePradlo.cz, v jehož širokém sortimentu naleznete jak dámské kalhotky a podprsenky, tak i pánské a dětské prádlo.

E-shop BajecnePradlo.cz na první pohled překvapí hezkým designem a uživatelsky příjemným prostředím pro nákup. Katalog zboží lze totiž velmi jednoduše procházet a efektivně v něm vyhledávat. Po výběru druhu spodního prádla (dámské, pánské, dětské) může zákazník vybrat jeho typ (kalhotky, push-up podprsenky, tanga, slipy, boxerky a tak dále). Dále má možnost výčet jednotlivých kusů, které odpovídají zadaným parametrům, filtrovat podle výrobce a řadit podle názvu či ceny, a to jak vzestupně, tak sestupně. A že je z čeho vybírat…

Nabídku zaplňuje hned několik desítek módních a kvalitních modelů spodního prádla italských značek. Podprsenky značek Lormar, Síélei, Cottonella, Jolidon či Leilieve; kalhotky od výrobců Slight Emy, Cotonella, Bellissima, Lovelygirl, Caress a mnoho dalších. Internetovýobchod BajecnePradlo.cz nabízí svým zákazníkům pestrý sortiment prádla vyrobeného z rozličných materiálů a v různých barevných provedeních a střizích.

Spodní prádlo, kalhotky či podprsenky jsou dostupné ve všech velikostech. Pokud si nejste jistí přesnými rozměry dané velikosti, můžete nahlédnout do Velikostní tabulky, na níž naleznete odkaz v menu po levé straně. V přehledně zpracované tabulce vyčtete všechny důležité délky, jež jsou uvedené v centimetrech, včetně evropských značení. Pomocí ševcovského metru se tak doma můžete jednoduše přesvědčit, která velikost vám bude sedět nejlépe.

Zkrátka nepřijdou děti ani muži, kteří mohou vybírat ze 2 typů provedení – slipy a boxerky – a to od výrobců PierreCardin a Gasolino. Samozřejmostí je celá je škála velikostí a několik možných materiálů, konkrétně bavlny, modalu a elastanu. Pro ty nejmenší nabízí obchod prádlo Emy bimba a Emy Bimbo, jež se obměňuje každé dva týdny.

Obchod BajecnePradlo.cz je výjimečný svou nadstandardní dobou pro bezplatné vrácení prádla. Zákonných 14 dnů je prodlouženo na dvojnásobek, tedyna 28 dní. Na vyzkoušení tak máte necelý měsíc. Při nákupu navíc neplatíte žádné poplatky za balné, pouze za přepravu k vám domů.  Platit lze jednak bankovním převodem a jednak na dobírku. Při nákupu nad 1 500 Kč a platbou převodem neplatíte žádné poštovné, proto neváhejte, vezměte do ruky metr a nakupte pohodlné a atraktivní spodní prádlo teď hned.Comments are closed.