Hyaluron Gel: Svěží pleť i po padesátce

Naše pleť s přibývajícím věkem stárne. I proto kosmetické společnosti přicházejí se stále dokonalejšími „anti-aging“ přípravky, které pleť vyhlazují, zpevňují a dopřávají jí mladistvý vzhled. Jedním z účinných přípravků „proti stárnutí“ je i čistě přírodní Hyaluron Gel od německé společnosti Art of Sun, který redukuje viditelné známky stárnutí kůže, obnovuje buněčnou strukturu a chrání pokožku před nepříznivými vlivy.

Hyaluron Gel alias kyselina hyaluronová

Hyaluron Gel (Hyaluron Anti Ageing Concentrate) od kosmetické společnosti Art of Sun, je vysoce účinný, čirý gel z čistě koncentrované kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová, která je nezbytnou součástí mezibuněčné hmoty, epitelové (krycí), nervové a pojivové tkáně, obnovuje „staré“ buňky, zvyšuje schopnost kůže vázat vodu (až 6 000 násobek hmotnosti) a intenzivně podporuje tvorbu nových elastických a kolagenových vláken. Pokožka ošetřená kyselinou hyaluronovou, alias Hyaluron gelem Art of Sun, je měkká, poddajná a hebká. Pleť je pevná a pružná, působí svěže a je dokonale chráněna proti podráždění a vnějším vlivům. Při pravidelném používání Hyaluron Anti Ageing Concetratu docílíte redukce viditelných známek stárnutí a vyhlazení vrásek, a vaše pleť bude zářit svěžestí a zdravím i po padesátce. Nevěříte? Vyzkoušejte a přesvědčte se sami o účincích německého gelu z čistě koncentrované kyseliny hyaluronové.

Nyní si můžete Hyaluron Gel (Hyaluron Anti Ageing Concetrate) zakoupit za velmi výhodnou cenu v internetovém obchodě SUNJET. Navštivte e-shop s produkty pro vaši krásu na adrese www.sunjet.cz a dopřejte si přírodní lifting pro každodenní péči (Hyaluron Gel Art of Sun 30 ml) jen za 567 Kč (795 Kč) nebo za 669 Kč (944 Kč) 35 ml balení. Nezapomeňte, že vaše pleť za to stojí.Comments are closed.