Jak správně vybrat stan, spacák a vařič?

Jak správně vybrat stan, spacák a vařič?

Máte rádi outdoorové aktivity? V naší maloobchodní prodejně a e-shopu si vyberete kvalitní outdoorové vybavení značek Coleman, Husky, Hannah, Campingaz, Salomon, Salewa…

Sháníte stan nebo spacák?

Ztratil Váš starší syn spacák, mladší vyrostl z pohorek, stan jste půjčili známým a už jej asi nikdy neuvidíte a ve Vašem starém kotlíku z teenagerovských let je díra? Dovolená se blíží a turistická výbava potřebuje obnovit. Potřebujete obchod s širokým a cenově dostupným sortimentem, kde koupíte vše potřebné najednou, bez zbytečných komplikací a s dodáním až domů.

Objednejte si outdoorové vybavení z pohodlí domova

V pohodlí domova si můžete vybrat z nabídky stanů i spacáků přesně to zboží, které vyhovuje Vašim nárokům. Je důležité vybrat zboží podle cíle určení, jiné požadavky budete mít vysoko v horách při extrémních výstupech a jiné u klidného rodinného kempování u rybníka. V případě nejistoty se můžete obrátit na odborníka obchodu, který Vám je vždy ochoten poradit, aby Vaše volba byla co nejoptimálnější.

Protože při pobytu v přírodě je potřeba také spousta doplňků, nezapomeňte také na výběr kvalitní obuvi, karimatek, nezbytných svítilen, vařičů, nožů a dalších potřeb pro outdoor. V sortimentu jsou produkty předních světových výrobců s garantovanou kvalitou, např. , Husky, Hannah, Campingaz, Salomon, Salewa, které ani v náročných podmínkách nezklamou.

Objednejte si outdoorové produkty v našem obchodě www.stany-spacaky.com a budete překvapeni příznivou cenou, výbornou kvalitou a rychlostí doručení.

Specializovanou outdoorovou prodejnu naleznete v Hradci Králové, ulice Pospíšilova 281. Telefon +420 495 760 302, e-mail: info@kbsport.cz. Více informací na webových stránkách www.kbsport.czComments are closed.