Kovový nábytek, zahradní houpačky, pískoviště

Blíží se léto, ti, kdo máte zahrádky, byste určitě uvítali místo na odpočinek. Co třeba pohodlná houpačka či kovový zahradní nábytek? Z houpaček Vám doporučujeme např. houpací křeslo Zita. Křeslo je vyrobeno z borového dřeva, tudíž je to velmi pevné otočné křeslo, které si můžete postavit téměř všude. Jeho průměr činí 12O cm v průměru, je tedy větší a zaručuje potřebný komfort. Velkou výhodou je, že ke křeslu se dodává kompletní polstrování, které je ze 100% bavlny. Cena tohoto křesla je sice vyšší, ale za to vám poskytne příjemné relaxování na vaší zahrádce.
Cenově dostupnější je pak zahradní houpačka Isa. Tato houpačka je vyrobena z vrstveného smrkového dřeva. Barva je impregnována do jemné zelené olivové barvy. Houpací síť je opět v ceně zahradní houpačky. Houpací síť je vyrobena opět z kvalitní bavlny. Bohužel tato houpačka má nosnost 110 kg, tudíž je vhodná spíše pro ženy a děti. Pokud si tedy chcete vybrat oddechové místečko, doporučuji právě tyto produkty. V současné době, tento internetový obchod nabízí tyto komfortní houpačky a křesla o 20% levněji.
A aby nepřišly zkrátka děti? Všichni jistě víte, jak si rádi hrají na pískovišti. Zahradní pískoviště se může stát i velmi pěkným doplňkem vaší zahrady. Dřevěná pískoviště jsou vyrobena z hladce hoblovaného smrkového dřeva bez další povrchové úpravy. Pískoviště nemají dna, jelikož jsou tak stavěná pro odtok vody. Doporučujeme umístit na dno látku, která propouští vodu, ale zabrání růstu trávy. Výhodou je kryt na zakrytí pískoviště proti domácím zvířatům.
Dětské domečky a skluzavky jsou čím dál víc oblíbenější, a není se čemu divit. Děti mývají spoustu kamarádů a chtějí být většinu času spolu, díky domečku a skluzavkám se nudit nebudou.

Sdílet článekComments are closed.