Krásné dětské látky

Maminky i tatínci na celém světě touží po tom, aby svým maličkým pořídili oblečení z látek s krásnými dětskými motivy. S takovými dětskými motivy, které si holky i kluci rádi na sebe obléknou. Žádné přemlouvání, jen s radostí nebo dětskou hrdostí.Představte si kluka, který spí v poslýlce se svým oblíbeným autíčkem Cars! Nebo se vžijte do malé holčičky oblečené do princezen, nebo do dětské látky s kabelkami nebo medvědími holčičkami.

Pro své nejmladší zákazníky jsme začali vybírat ty nejvíce žádané a osvědčené látky s dětskými motivy: Medvídek Pú, autíčka Cars, medvídci na modré nebo růžové barvě, malinká autíčka nebo velké kamióny, silnice s bagrem, žirafy, sobíci, piráti, sloni, pejsci, dinosauři, oslíci nebo delfíni. Do kombinace se výborně hodí i jednobarevné látky. Dětské látky nabízíme v různých provedeních: plátno, plyš, úplet flanel a šusťák.

V internetovém obchodu Látky metráž Gábinka.cz nabízíme Dětské látky 1. jakosti. Vybrané dětské látky mají dokonce atesty o zdravotní nezávadnosti pro děti do 3 let, podle vyhlášky MZ č. 84/2001 Sb. Pro stálé zákazníky poskytujeme věrnostní slevy až 5%. Průběžně pořádáme na facebooku soutěže o nejkrásnější foto! Nabízíme také látky a metráž pro dospělé.

Prohlédněte si i vy stránky eshopu Gábinka.cz.
Nakupujte pro své děti jen krásné, kvalitní a zdravotně nezávadné látky.Comments are closed.