Potřebujete pomoci se založením společnosti?

Chystáte se podnikat nebo potřebujete svou firmu rozšířit a vytvořit společnost s ručením omezeným nebo akciovou společnost? Založení společnosti však sebou přináší spoustu formálních záležitostí a rovněž velmi náročnou časovou proceduru. Nevýhodou také je, že se mnohdy nevyhnete nejrůznějším komplikacím. Abyste ušetřili čas a nervy, existují společnosti, které se založením, ready-made společnostmi, poskytnutím sídla zabývají.

Jak založení společnosti probíhá?

Administrační i časová náročnost by vás od založení společnosti neměla odradit. Prvopočátky jsou sice komplikovanější, avšak po čase se vám založení společnosti vyplatí a vy budete ze své činnosti profitovat. Specializované firmy zabývající těmito záležitostmi již mají řadu zkušeností a ví, co vše obnáší. Proto je velmi výhodné obrátit se na ně. Společnosti pro Vás vám poradí, pomůžou a garantují zápis do obchodního rejstříku. Na vaše požadavky a přání reagují velmi flexibilně a snaží se o co nejrychlejší postup. Zároveň je důležitá přesná a bezchybná práce při přípravě veškerých dokumentů. V tomto ohledu je společnost Společnosti pro Vás velmi profesionální.

Jaké služby můžete očekávat?

Společnosti pro Vás poskytují řadu služeb. Mezi ně patří bezesporu vypracování veškerých potřebných dokumentů a jejich revize právníky. Dále jsou schopní zařídit ohlášení živnosti a zajistit výpis z živnostenského rejstříku, výpis z rejstříku trestů, výpis z katastru nemovitostí, registraci k dani z příjmu, DPH, popřípadě k dalším daním, vyhotovit a podat návrh na zápis společnosti do obchodního rejstříku. Konečnou fázi je zápis v obchodním rejstříku a to vám společnost garantuje.

Tato společnost také disponuje řadou ready-made společnostmi. Ready made společnosti je výhodné koupit, neboť jakmile podepíšete smlouvu a jmenujete jednatele či představenstvo, jste oprávnění jménem společnosti jednat. Ready-made společnosti představují nejrychlejší způsob, jak můžete začít podnikat.Comments are closed.