Proč je erotická hračka sqweel tak oblíbená?

Jistě jste už někdy zažili chvíle, kdy jste osamělí a hledáte nějaké povyražení. Bohužel zrovna není na blízku žádná osoba opačného pohlaví, která by vám se zábavou pomohla. V dnešní době již tato situace není vůbec žádný problém. V posledních letech totiž bylo vynalezeno mnoho revolučních sexuálních pomůcek, které vám zajistí dostatečný přísun vzrušení kdykoliv si vzpomenete. Jedním z těchto nástrojů je například výrobek sqweel.

Jedná se o jedinečný dráždič klitorisu ženy, který ve své podstatě simuluje orální sex. Je osazen několika jazýčky, které simulují opravdový jazyk. Požitek při takto simulovaného orálního sexu může být ještě větší, než kdybyste tuto činnost vykonávali doopravdy. Na přístroji je totiž umístěno celkem 10 jazýčků, které kmitají velmi rychle. Navíc jsou vyrobeny z velmi příjemného materiálu, který tvoří lékařský silikon. Ten je jako stvořený k dráždění klitorisu. Pokud chcete zažít opravdu silné vzrušení, opatřete si k výrobku sqweel také speciální lubrikační gel, který nanesete na jazýčky. Sqweel je vyroben v několika barevných variantách. Tento jedinečný dráždič klitorisu můžete mít v rajcovní růžové barvě a intimní černé.

Sqweel je také vždy velmi originální, díky několika různým násadám, může být váš pocit pokaždé úplně jiný. K tomuto produktu si můžete pořídit například Sqweelers Wawe, který si hled na první použití zamilujete. Dalším velmi oblíbeným je Sqweelers Pearls, který vám přivodí ten nejsilnější orgasmus. Posledním kouskem, který by ve vaší sbírce určitě neměl chybět je Sqweelers Tingle. Důležité je také říct, že dráždič klitorisu Sqweel je v součastné době nejprodávanější erotickou pomůckou současnosti. V těsném závěsu za ním se však drží také velmi oblíbený WE-Vibe. Pořiďte si jeden z nich a určitě nebudete litovat.Comments are closed.