Silikonové hodinky – SiliconWatch.cz

Máte už po krk hodinek z vysoce kvalitní švédské oceli? Hodinek z pravé kůže? Po krk těch cen dosahujících až do tisíců a když ne, tak ta ocel není vysoce kvalitní a kůže není pravá? Chtěli byste něco nové, svěžího a moderního? Něco čím byste se odlišili? Něco vhodného pro sport, volný čas a pro prostě jen tak? Našli jsme řešení. Stránky http://www.siliconwatch.cz/ našly řešení!

Vyzkoušeli už jste naší řadu Silic Watch COLOR a připadala Vám na váš styl taková moc robustní a příliš velká? Fandíte spíše menším a méně nápadným doplňkům? Naše společnost Vám v tomto vychází vstříc a vyvinula řadu Silic Watch COLOR Babe. Hodinky menší, méně extravagantní a ne tak do očí bijící, tudíž pro někoho příjemnější variantou. Ale přesto si zachovaly svoji originalitu a výstřednost! V kombinaci s cenou a moderním materiálem, který je zdraví zcela neškodný, lehký a navíc velmi odolný, jsou tyto hodinky opravdu ideální volbou pro každého z Vás!

Líbí se Vám tento model, ale jste hodinkový „klasici“ a potrpíte si na kulaté ciferníky? Žádný problém! Hned v další řadě hodinek nabízíme tyto modely s kulatými ciferníky se všemi barevnými kombinacemi, které byly v řadách minulých! Žlutá? Červená? Nebo snad černá? Ovšem. Zelená, růžová, fialová? Všechny barvy máme k dostání, všechny barvy máme skladem!

A co když k „hodinkovým klasikům“ nepatříte a holdujete spíše těm digitálním kouskům? I ty v naší široké nabídce samozřejmě máme. Takže jen vyměnit ciferník a poté je možnost vše kombinovat, klidně i s pásky, které jste si pořidli k hodinkám analogovým!

Sdílet článekComments are closed.