Skořicí ke krásné pokožce bez celulitidy

Toužíte po krásné, hladké pokožce bez celulitidy? Vyzkoušejte skořicový krém Zimt Creme v kombinaci se skořicovým zábalem od německé společnosti Weyergans. Účinky skořicového a lískového oleje, výtažků z břečťanu a dalších aktivních látek vás zaručeně potěší!

Skořicový krém Zimt Creme

Skořicový krém Zimt Creme, od německé společnosti Weyergans, je ideálním pomocníkem v boji proti celulitidě. Krém obsahující skořicový olej, olej z lískových oříšků, extrakt z břečťanu a další aktivní látky, výrazně podporuje látkovou výměnu a má odvodňovací vlastnosti. Zimt Creme napomáhá spalování tuků, odvádí škodliviny z lidského organismu a podporuje hladkou, přirozeně zdravou pokožku. Nanáší se v tenké vrstvě na pokožku (po nanesení očekávejte zarudnutí pokožky) a nechává se působit cca 20 minut. Tělesný pohyb (cvičení) během působení zvyšuje účinky krému. Zimt Creme se hojně využívá nejen v domácnostech, ale i v salónech krásy a zdraví. K dostání je ve specializovaném e-shopu Relaxačního Centra SUNJET na www.sunjet.cz za akčních 1 195 Kč (250 ml).

Skořicový zábal

Skořicový zábal uvítají ženy (i muži), které chtějí zhubnout, pročistit organismus a zlepšit vzhled pokožky postižené celulitidou. Při skořicovém zábalu se na pokožku nanáší skořicový krém s aktivními látkami, které podporují metabolismus (spalování tuků) a krevní oběh (odvádění toxinů z těla). Následně se provádí bandáž pomocí speciální folie, která zajistí rovnoměrný tlak na všechny ošetřované části těla a maximální účinek krému. Skořicový zábal se nechává působit cca 60 minut. V průběhu dne je důležité vypít cca dva až tři litry tekutin (ideálně čisté vody), aby se mohly škodlivé látky z organismu úspěšně vylučovat.

Skořicový zábal je vhodné aplikovat 7 až 10 krát. Pro první týden se doporučují 2 až 3 zábaly, poté 1 skořicový zábal týdně. Budete-li chtít výsledky skořicové kůry dlouhodobě udržet, vyhraďte si cca 60 minut jednou za měsíc.

Zaujal Vás skořicový bojovník proti celulitidě? Že ano? Pak navštivte naše Relaxační Centrum SUNJET v Olomouci a přesvědčte se sama. Odvažte se být krásná…Comments are closed.