Spodní prádlo Tiara Galiano

Evropská značka spodního prádla Tiara Galiano vstupuje na český trh. Nejnovější kolekce představuje moderní podprsenky, kalhotky, tanga a soupravy. Nechybí ani erotické prádlo nebo plážové plavky. Značka si přízeň svých zákazníků získala kvalitou materiálů a propracovaným střihem.

Dámské spodní prádlo Tiara Galiano zahrnuje rozmanitou nabídku produktů. Jedná se především o módní a funkční podprsenky, které dokáží zaujmout na první pohled. V nabídce najdete podprsenky s výztuží i modely bez výztuže zpevněné kosticí. Moderní podprsenky nejsou k dostání pouze v klasickém bílém nebo černém provedení, ale můžete vybírat i z výrazných odstínů. Čeká na vás hladké i krajkové spodní prádlo. Dámské kalhotky a tanga tvoří s podprsenkami jedinečné soupravy.

Luxusní spodní prádlo Tiara Galiano dále zahrnuje košilky a dámské body. Košilky jsou velmi jednoduché, vyrobené z příjemného materiálu. Můžete vybírat z výrazných i pastelových barev. Body jsou na širší ramínka nebo s rukávem. Z barev je velmi oblíbená tělová, černá nebo výrazná červená. A co erotické spodní prádlo Tiara Galiano? To má odvážný střih, je hladké nebo ozdobené krajkou. Nabídka erotického prádla zahrnuje luxusní soupravy podprsenek a kalhotek, dále i dámské body s hlubokým výstřihem, body z průsvitného materiálu nebo s vyztuženými košíčky.

Novinky spodního prádla jsou k nahlédnutí v katalogu www.inpradlo.cz. Pro maloobchodní prodejce je pak připraven velkoobchod spodního prádla Tiara Galiano – více informací naleznete na adrese www.spodni-pradlo-tiara.cz.Comments are closed.