Boty Lacoste jako symbol elegance

V současné době se na našem trhu nachází nepřeberné množství modelů bot, které se od sebe liší tvarem, použitými materiály a barevným provedením. Nicméně nalézt opravdu originální boty není nic snadného. Pokud preferujete jedinečnost, pak si budete muset projít téměř doslovným peklem, než se vám podaří sehnat boty, které budou vypadat elegantně a kvalitně, avšak současně budou vzhledově vybočovat ze zajetých kolejí. Pokud se však zaměříte na moderní prémiové značky, budete mít výběr rázem snazší.

Jednou z těchto značek, které se rozhodly nekopírovat konkurenci, ale raději se zaměřily na prvotřídní kvalitu a design, je Lacoste. Boty Lacoste jsou navrhovány ve spolupráci s předními světovými designéry, kteří sledují aktuální trendy a nic neponechávají náhodě. Stejně jako světově proslulá trička Lacoste, tak i boty Lacoste jsou charakteristické zřetelným, leč decentním logem se zeleným krokodýlem, jehož vznik se datuje až do roku 1933, kdy značku spoluzaložil úspěšný tenista René Lacoste, přezdívaný právě krokodýl.

V botách, stejně jako i ostatních produktech společnosti Lacoste, se dodnes promítá prvotní záměr zakladatelů značky – klást důraz na nevšednost návrhů výrobků a na jejich vysokou kvalitu. Tomuto cíli napomohlo i rozhodnutí vedení společnosti, kdy byla fyzická výroba bot Lacoste vložena do rukou prověřeného výrobce Pentland, přičemž firma Lacoste se dále soustředí jen a pouze na přípravu produktového designu.

Staňte se i vy jedním ze spokojených nositelů oblečení a bot Lacoste. Poznáte, že opravdová kvalita přináší komfort a eleganci. Oblečení a boty Lacoste si již oblíbily statisíce lidí po celém světě. Fakt, že se každoročně prodá okolo 50 milionů výrobků značky Lacoste, hovoří sám za sebe.Comments are closed.