Méně známé značky plavek

Plánujete nákup nových plavek na léto? Rozšiřte si obzory a vybírejte i v kolekcích méně známých výrobců, kteří nabízejí módní plavky v originálních střizích a zajímavých barvách. Nové kolekce zahrnují bikiny rozmanitých střihů i moderní jednodílné plavky.

Milujete výrazné barvy, které na vás dýchnou atmosférou prosluněného léta? Objevte kouzelné dvoudílné plavky Mewa. Nové plavky Mewa lichotí každé postavě. K vybraným modelům kromě horního a spodního dílu získáte i originální plážovou sukni. Můžete vybírat z jednoduchých trojúhelníčkových plavek, které mají zavázání za krk i z plavek s vyztuženými košíčky. Plavky Mewa jsou vyráběny též pro ženy s větší velikostí poprsí. Spodní díl je často zvýrazněn ozdobnou šňůrkou nebo řasením. Své fanynky si určitě najdou i elegantní dvoudílné plavky Paphia. Jsou k dostání v hnědém, červeném a zeleném provedení. Nové plavky Paphia jsou symbolem jednoduchosti. Horní díl je buď ve formě push-up podprsenky, nebo klasických trojúhelníčků. Je bez ramínek, nebo se zavazuje za krk. Plavky Paphia jsou určeny pro ženy všech generací, které se nestydí za svou postavu a chtějí si dopřát dokonalé opálení. Hodí se na písečnou pláž i do bazénu.

Chcete-li dát přednost plavkám od některého známého výrobce, určitě si prohlédněte novou kolekci značky Rise. Plavky Rise jsou určeny aktivním ženám všech generací. Jsou k dostání v bílé, černé a v pastelových barvách. Kromě jednobarevných modelů v nabídce nechybí ani prvotřídní kousky zdobené motivy puntíků nebo květin, které se zalíbí všem slečnám. Nové plavky Rise jsou k dostání v limitované edici. Mezi další méně známé značky patří Magistral, Naturana nebo Sunflair. Nové plavky hledejte v katalogu plavek IN plavky, kde jsou pro vás připraveny aktuální módní trendy.Comments are closed.