Plavky Triumph

Hledáte stylové plážové plavky na letošní léto? Sezóna 2011 je v plném proudu a na pultech obchodů se objevují nové a nové kousky. Prohlédněte si nabídku výrobce Triumph, který si pro letošek připravil plno zajímavých střihů v moderních barvách.

Triumph je značkou nejen plážových plavek, ale i nadčasového spodního prádla. Ve svých kolekcích se snaží splnit náročné požadavky všech žen. Nové plavky Triumph jsou plné energie, života a výrazných barevných odstínů. Můžete si vybrat z bohaté nabídky dvoudílných plavek, jednodílných plavek a součástí sortimentu jsou i oblíbené tankini. Mezi oblíbené barvy letos patří černá, fialová, modrá, růžová nebo zelená. Horní díl dvoudílných plavek Triumph je ve formě push-up podprsenky, soft podprsenky nebo jednoduchých nevyztužených trojúhelníčků. Může být na klasická ramínka, se zavázáním za krk i bez ramínek. Spodní díl může být nižšího i vyššího střihu, buď ve formě klasických kalhotek nebo kalhotek s nohavičkou. Po stranách je často zdoben šňůrkami. Plážové plavky můžete kombinovat s mnoha doplňky.

Jednodílné plážové plavky Triumph jsou velmi elegantní a potěší ženy všech generací. Zaujme jejich hluboký výstřih a zavázání za krk. Jednodílné plavky jsou oblíbené především v černobílém provedení, které lichotí každé postavě. Pokud chcete po zimě zamaskovat nějaké ty faldíky, vyzkoušejte moderní tankiny, které jsou tvořeny dvěma díly – plavkovou košilkou a kalhotkami. Vrchní díl je nejčastěji vyztužen kosticí, která vaše prsa dokonale pozvedne. Nové plavky Triumph jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, hodí se nejen na písečnou pláž, ale i k rybníku nebo do bazénu. Kompletní nabídka plavek Triumph na vás čeká v katalogu plavek www.inplavky.cz.Comments are closed.