Bezbolestná liposukce

Estetická medicína prošla v posledních letech rychlým vývojem. Stará rčení typu „Pro krásu se musí trpět“ již dávno neplatí. Atraktivní štíhlá postava a přitažlivý vzhled již není pouze o hodinách v posilovně. V dnešní uspěchané době není jednoduché pravidelně cvičit, stravovat se zdravě a vklidu či vyhýbat se stresovým situacím. Rozhodnete-li se využít služeb estetické medicíny, buďte velice pečlivý při výběru správného salonu. Jak ho vybrat?

Prvním kritériem jsou samozřejmě služby, o které máte zájem. Mluvíme-li o účinném a rychlém formování postavy, ideální metodou je bezbolestná liposukce. Tato metoda využívá nejmodernějších technologií estetické medicíny, je zcela bezpečná a hlavně opravdu bezbolestná. Nespornou výhodou tohoto ošetření, které využívá ke zmenšení obvodu problémových partií metodu kavitace, je právě její nenáročnost. Zákrok nevyžaduje prakticky žádnou přípravu a stihněte ji i během obědové pauzy. Neinvazivní liposukce garantuje úbytek v obvodu až 15 centimetrů v závislosti na metabolismu klienta. Tato metoda v kombinaci se cvičením je razantním krokem na cestě k atraktivnímu vzhledu.

Dalším kritériem je jistě VIP klientela salonu. Známé tváře nemají ve zvyku riskovat svojí dobrou pověst a své jméno by nespojily s nekvalitním salonem. Jedním ze salonů, které nabízejí profesionální služby je salon YES VISAGE. Mezi klienty najdeme Simonu Krainovou, Agátu Hanychovou, Josefa Karase a mnohé další. Jednou z hlavních služeb kanálu je liposukce 3. generace (neinvazivní liposukce), facelift, bodylifting, odstranění celulitidy, prodlužování řas či vlasů a mnohé další. Chcete-li dosáhnout skvelých výsledků, důvěřujte profesionálům! Výběru salonu věnujte velkou pozornost.Comments are closed.