GPSDozor vstupuje na slovenský trh pod doménou www.gpsdozor.sk

Máte firmu a k jejímu chodu využíváte služební vozidla? Zdají se Vám náklady na vozový park příliš vysoké a nevíte jak je snížit? Pak je tu GPSDozor právě pro Vás.

GPSDozor, firma která udává trend ve snižování nákladů v České republice již 5 let míří na Slovensko . Za tuto nemalou dobu si v ČR vydobyla jedno z předních postavení na trhu sledování vozidel. Její systém, který umožňuje široké spektrum možností je zajišťován GPS lokátory, které si firma sama vyrábí z kvalitních Švýcarských modulů a tím garantuje nejvyšší kvalitu na trhu.

Pomocí GPS satelitního modulu můžete sledovat svá vozidla kdekoliv a to v reálném čase, v pravidelných intervalech pomocí polohy GPS. Mezi hlavní výhody unikátního systému od GPSDozor patří zejména přehled o vozidlech online, úspora nákladů, elektronická kniha jízd či sleva na havarijním pojištění.Ať už se rozhodnete pro monitoring aut nebo pro jiné služby od GPSDozor navštivte internetovou stránku www.gpsdozor.sk a přesvědčete se sami o kvalitách a výhodách, které Vám tato firma nabízí.Comments are closed.