Hledáte tipy z různých oblastí?

Připravili jsme pro vás sérii informačních stránek, které vám poradí jak ušetřit či kam vyrazit na cesty. Stránky jsou přehledně rozděleny dle zaměření, takže se můžete zaměřit jen na oblast, která vás zajímá.

Jako první pro vás máme stránky, které se zabývají oblasti pojištění – tipynapojisteni.cz Jejich zaměřím, jsou jak životní tak neživotní pojistky. Hledáte kde nejvýhodněji pojistit vaše auto nebo chcete vědět, zda se vám vyplatí penzijní připojištění? Podívejte se na tyto stránky a budete hned v obraze. Naše stránky vám tedy mohou ušetřit spoustu peněz a starostí.

Druhou oblastí jsou tipy z oblasti motorismu – automototip.cz A přináší vám informace o tom, kdy je nejvhodnější přezout pneumatiky či jaké nové modely aut byly právě uvedeny na trh. Na své si přijdou jak majitelé automobilů, tak majitelé motorek. Máme zdroje na různých místech, takže vám občas přineseme i informace o chystaných novinkách.

A posledním zástupcem je cestovatelský portál – tipynacesty.cz Hledáte kam vyrazit v létě nebo zimě na dovolenou? Podívejte se na tipy jak výhodně cestovat do vzdálených zemí. Na Českou republiku, ale také nezapomínáme – chystáme pro vás tipy na zajímavá místa u nás, o kterých jste třeba ještě vůbec neslyšeli.Comments are closed.