Jak na výběr MLM společnosti? 4 důležité zásady

Pokud se chcete pustit do podnikání s MLM společností, její výběr bude mít na všechno velmi zásadní vliv.
MLM podnikání je výborný způsob jak začít vydělávat konečně skutečně zajímavé peníze – ale to se vám jen těžko podaří, pokud si vyberete společnost špatně.
Ve špatné firmě se nedovede doopravdy prosadit ani ten nejlepší z nejlepších. Budete nejspíš jen ztrácet vzácný čas a energii.
A existují i firmy, které vás mohou pouze připravit o peníze.
Pokud to s MLM podnikáním myslíte vážně, je nutné pořádně zvážit výběr společnosti. Musíte vědět, na co si dát pozor. A jak poznáte perspektivní firmu, která vám má co nabídnout.
My to naštěstí všechno víme – takže čtěte dál!

Výrobek

Na výrobku to všechno vždy stojí.
Existuje spousta společností, které nabízí jen pár výrobků. Ty jsou vhodné jako přivýdělek – ale skutečně zbohatnout se s nimi nedá.
Například firma Green Ways. Slyšeli jste už o ní? Pravděpodobně ne – protože toho moc nenabízí. Taková společnost se hodí pro fanoušky těchto produktů – levně nakoupí a něco málo vydělají. Nic jiného od toho ale nemůžete čekat.
Pokud chcete vydělávat, výrobky musí:
Být rozmanité a musí jich být mnoho
Musí být kvalitní a doopravdy zajímavé
Musí být za dobrou cenu
Jen spokojený zákazník si u vás objedná znovu.
MLM podnikání není jen o přesvědčení ke koupi – je to zajištění spokojeného nákupu. Potřebujete produkty, které dovedou uspokojit a nadchnout co nejširší skupinu lidí.

Pověst

Pověst firmy je také neskutečně důležitá.
Je pro vás klíčová nejen kvůli důvěryhodnosti v očích zákazníků. Jde hlavně o přibírání nových členů. Lidé vědí, že na pověsti záleží. Jen málokdo se nechá nalákat společností, kterou vlastně nikdo nemá rád.
Nejlepší je pročíst si internetová fóra. Na nich zjistíte, co si lidé převážně o společnosti myslí. Pokud to není nic dobrého, raději jděte o dům dál.
Špatná pověst = spousta práce navíc.

Systém odměn

To vás samozřejmě musí zajímat – kolik vyděláte. Je důležité sledovat nejen procenta z prodeje. Existuje ještě spousta dalších faktorů:
Provize z prodeje vaší skupiny
Odměny i bez vlastního nakupování či aktivity
Bonusy
Semináře

Vstupní podmínky

Ty jsou velmi důležité nejen pro vás, ale především pro získávání nových členů.
Důvěryhodná firma po vás nebude žádat žádné velké vstupní poplatky – měla by po vás chtít pouze peníze za poskytnuté materiály a katalogy.
Stejně tak je důležité i kolik musíte investovat. Výborným příkladem je firma Mary Kay – to není špatná firma. Ale uspět s ní je skutečně těžké, jelikož musíte investovat tři tisíce do počátečního vybavení.
A spousta lidí se něčeho takového bojí a vybudovat si tak velkou prodejní skupinu je téměř nadlidský úkol.
Schopných MLM společností není mnoho
Spousta firem má v některých oblastech velké nedostatky a najít perspektivní firmu není tak snadné.
Ale jedna firma splňuje všechny tyto podmínky. Pokud se právě rozhodujete o vstupu do nové firmy, rozhodně se podívejte na následující odkaz:

MLM multi level marketingComments are closed.