Jak poznáte MLM firmu, se kterou je lepší si nezačínat

Spousta distributorů, kteří se vás budou snažit naverbovat do své společnosti, říkají to samé: „za zkoušku nic nedáte.“
Jenže to bohužel není tak jednoduché.
V první řadě samozřejmě budete muset dát této firmě svůj čas. Často i nějaký ten vstupní poplatek či nákup. A co vaše naděje a sny o skvělých výdělcích?
Jsou firmy, které na první pohled vypadají perfektně – ale mají nějaký obrovský skrytý háček.
Je tedy důležité výběr MLM firmy pořádně promyslet.
Nechcete se nechat nachytat? V tom případě si přečtěte náš článek a zjistěte, na co si máte dávat pozor před vstupem do nové MLM firmy.

Co si myslí ostatní?

Pověst MLM firmy je neskutečně důležitá. Díky názorům ostatních lidí si můžete udělat poměrně jasnou představu o její důvěryhodnosti.
Především pak ale na pověsti firmy budou záviset vaše úspěšné obchody i získávání nových spolupracovníků.
Například firma Herbalife. Ta nabízí dobré produkty. Ale na internetu o ní najdete spoustu negativních názorů. A díky tomu mají její distributoři mnohem víc práce se získáváním zakázek.

Co vlastně nabízí?

Dejte si pozor na firmy s pochybným systémem.
Důvěryhodné MLM je založené na produktech a jejich prodeji. Pokud se jedná o něco jiného, jedná se s největší pravděpodobností o podvod.
I kdyby to podvod nebyl, taková firma pro MLM podnikání stejně není vhodná – jen málokdo vám uvěří, že o podvod doopravdy nejde.
I produkty jsou důležité. Například firma FM Group czech – nabízí napodobeniny značkových parfémů. Což není nic špatného. Ale na spoustu lidí tak působí jako manipulátoři a podvodníci. Mají dobrý produkt – ale i tak pro vás bude těžké jej někomu prodat.

Co chtějí?

Musíte na začátku zaplatit nesmyslně vysoký vstupní poplatek? V tom případě buďte maximálně obezřetní. Pokud se platí velké vstupní poplatky, je velká pravděpodobnost, že se jedná o nezákonný letadlový systém.
Veškeré vstupní poplatky by firma měla být schopna zdůvodnit.

Co mají pro vás?

Hodně vám také řekne to, jak se firma plánuje starat o vaše vzdělávání.
Důvěryhodné firmy na něm mají zájem. Nabídnou vám nejrůznější semináře.

Co a jak slibují?

„Chcete rychle a jednoduše zbohatnout? Vybudovat si pasivní příjem až do konce života?“ Tohle vám většinou řeknou jen méně důvěryhodné firmy.
Dejte si pozor na to, co a jak vám slibují. Důvěryhodná firma vás neláká na nesplnitelné. Dá vám příležitost vydělat si peníze – v závislosti na vaší snaze.

Informace?

Pochybné společnosti většinou neposkytují mnoho informací. Její distributoři mlží a vy ani pořádně nevíte, do čeho jdete.
Dobrá společnost před vámi nemá v nejmenším co skrývat. Má dostatek volně přístupných informací, zodpoví jakékoliv dotazy a vy budete mít o vše jasno ještě před vstupem do jejích řad.

Je těžké najít důvěryhodnou MLM společnost?

Na trhu je spousta pochybných společností. Rozhodně vám tedy doporučujeme vybírat s rozmyslem.
Jeden tip na důvěryhodnou MLM společnost bychom ale pro vás měli. Pokud vás to zajímá, klikněte na následující odkaz:
MLM multi level marketingComments are closed.