Jaký dárek vaší přítelkyni? Poradíme

Nevíte co darovat své přítelkyni k narozeninám, svátku či jiné příležitosti. Poradíme vám, co ženy nejvíce oslní, čím je naopak překvapíte a co takhle darovat ženě něco originální a netradičního? No pojďme se na to podívat.

Během jara jdou doslova na dračku letní šaty. Většina žen si je kupuje osobně, ovšem proč nedarovat ženě letní šaty jako dárek? Osobně si myslím, že hodně k tomuto trendu napomáhají zahraniční celebrity, které je možné vídat v bulvárních a módních časopisech jak se promenádují v letních šatech po prosluněných plážích. Letní šaty jsou vzdušné, lehké a sluší téměř každé ženě. Ovšem ani muži se netají tím, že letní šaty jsou pro mužské oko zajímavější. Na výběr jsou hned stovky druhů a střihů. Vybrat si můžete delší letní šaty tak i kratší letní šaty podobající se minisukni. Výběr záleží pouze na vašem vkusu a také na tom, k jaké příležitosti budou letní šaty použity. Každá ženy podobný dar ocení, vždyť móda a oblečení patří mezi nečastěji darované dárky ženám.

Chcete-lite darovat něco více netradičního, potom zkuste zážitky jako dárek. Jedná se o koupi zážitku, emocí a pocitů. Darujte své nastávající například romantický víkendový pobyt, nebo zvolte něco více extravagantnějšího a adrenalinového. Darujte romantický let balónem pro dvě osoby s láhví sektu. Těch možností je mnohem více. Není-li vaše žena spokojena se svojí vizáží, potom ji darujte změnu. Kadeřníci a stylisté vám ji promění k nepoznání. Takto bychom mohli vyjmenovat stovky vhodných dárků. Při jejich koupi je důležité něco vědět o dané osobě, naslouchejte jí než koupíte dárek, kterého se zalekne.

Máte i Vy nějaký tip na dárek pro ženu?Comments are closed.