Kvalitní pilové pásy Pilous

Možná si právě říkáte, jak je těžké najít kvalitní vybavení do dílny či jiného provozu. Opravdu se to může proměnit doslova v noční můru. Pokud se ale poohlížíte po dobré pásové pile, můžete si ušetřit trochu starostí. Jak, ptáte se?

Pokud ve vašem provozu pracujete s kovy, zajisté bude pásová pila jedním z nejdůležitějších strojů na pracovišti. A jakožto důležitá součást výroby je nutné, aby byla kvalitní, za dobrou cenu a odvedla spoustu práce bez nutnosti opravy či snad dokonce nákupu nového stroje. Jak toho docílit?

Pilous – kvalitní pásové pily

Koupí kvalitní pásové pily si ušetříte mnoho starostí. Značková pásová pila zaručuje dobrý servis a solidní služby. Pásové pily Pilous svými výrobky toto vše poskytuje. Toto a mnohem víc. Garance kvality je mimo jiné i to, že Pilous se honosí titulem největší ucelené nabídky pásových pil a příslušenství na světě! A to už přeci něco znamená.

Pásové pily – široké možnosti využití

Pásové pily na kov mají robustnější konstrukci, bývají mohutnější. Můžete vybírat z několika typů pásových pil a vybrat tak přesně takovou, která bude nejlépe odpovídat vašim požadavkům na výkon pily.

– Manuální pásové pily
– Gravitační pásové pily
– Poloautomatické pásové pily
– Automatické pásové pily

Navíc každý typ pásové pily se vyrábí v mnoha různých provedeních, takže je opravdu z čeho vybírat.

Pásové pily dnes umějí ale více než jen řezat. Dokáží též vyřezávat. Vertikální pásové pily jsou vhodné pro tyto účely. Úhel pro prořezávání je pak daný tím, jak široké pilové pásy použijete.

Pásové pily Bomar a Starett

Nabízejí další alternativy kvalitních pásových pil. Obě společnosti se vyznačují kvalitním zbožím a velkou tradicí výroby. Společnost Starett se věnuje výrobě nástrojů dokonce již od roku 1880!Comments are closed.